26.06.2015
Nospēlēts pirmais Jāņu futbola mačs

Jau vairāk kā desmit gadus Valkas pagastā ir tradīcija - pirms Jāņiem tiek spēlēts futbols starp Lugažu un Sēļu ciemu komandām. Arī šis gads nebija izņēmums, un 22.jūnija vakarā Valkas stadionā kuplā skaitā pulcējās futbolisti no abiem pagasta ciemiem. Ļoti nopietni mačam bija gatavojušās abas komandas, bet jo īpaši sēlēnieši, jo viņiem ļoti gribējās atspēlēties par zaudējumu pagājušajā gadā. Spēle notika uz lielā laukuma un tās ilgums bija 2x30 minūtes.

Spēles sākums labāk padevās Sēļu komandai un jau vienu brīdi šķita, ka viņi dominēs visu spēli, bet pamazām iespēlējās arī Lugažu futbolisti un izveidoja pāris labus vārtu gūšanas momentus, bet vārti tā arī netika gūti. Pirmie bumbu pretinieku vārtos, dažas minūtes pirms pirmā puslaika beigām, iesita Sēļu futbolisti. Otrajā puslaikā daudz aktīvāki bija lugažnieki, bet vairākos momentos pietrūka tikai veiksme, līdz pāris minūtes līdz mača beigām izdevās rezultātu izlīdzināt un spēle beidzās ar rezultātu 1:1. Kā jau nopietnās spēlēs pienākas, tika nolemts noskaidrot, kurš veiksmīgāks būs pēcspēles 11m sitienos, pārāki ar 3:2 bija Sēļu futbolisti.

Tradicionāli komandas saņēma Jāņu sieru un alu, un uzaicinājumu gatavoties pagasta sporta spēlēm, kuras notiks 11.jūlijā un novada futbola dienai 5.septembrī.

Paldies visiem spēles dalībniekiem un lielajam abu komandu līdzjutēju pulkam par atbalstu.