30.09.2014
Pasākumam "Sētas kauss" futbolā - liela atsaucība

Visā Latvijā no 22.-28.septembrim norisinājās Futbola diena 2014. Arī valcēniešiem bija sava futbola diena, kas notika 24.spetembrī. Pasākuma nosaukums "Sētas kauss" jau pats par sevi izteica to, ka šajā dienā futbolu var spēlēt jebkurš. Nebija vajadzīgs speciāls futbola aprīkojums, nebija jābūt profesionālam futbolistam. Bija tikai vajadzīga vēlme būt un piedalīties! Jebkurš varēja veidot savu komandu un piedalīties, bija gaidīti visi!

Bērnu atsaucība bija liela! Pasākumā piedalījās meiteņu komanda "Vieglatlētes", arī paši mazākie valcēnieši bija saorganizējuši savu komandu "Mākonīši". Puišu komandas "Luksofori" un "Sniegavīri" bija piedomājuši arī pie komandas tēla. Liels prieks, ka uz pasākumu bija ieradušies ne tikai valcēnieši, bet arī puiši no Vijciema. Pasākuma jaunākajam dalībniekam bija 6 gadi ,bet vecākajam 15. Noslēdzoties pasākumam, bērni lūdza, lai arī nākamgad notiktu "Sētas kauss".

Bez futbola aktivitātēm bija padomāts arī par jautrību. Notika divi konkursi. Pirmais - "Drosmīgais futbolists",Otrs - "Veiklais futbolists". Abos šajos konkursos bumbas vietā izmantoja balonus. Tā kā diena bija gana vējaina, tad jautrības netrūka. Konkursi sagādāja gan organizatoriem, gan bērniem lielu jautrību!

Futbola spēles notika bez tiesneša, kā jau sētā. Futbolisti bija ļoti jauki. Puiši pirmo bumbu atdeva meitenēm, bet spēlē pret mazajiem "Mākonīšiem" spēlēja bez vārtsarga!

Šādi pasākumi dod ļoti pozitīvu enerģiju mums visiem!

Teksts un foto - Jana Maļceva

Futbola diena 2014 - "Sētas kauss" izcīņa Valkā
Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.