15.12.2014
Sacensības notiek par spīti vētrai

13.decembrī, spītējot vētrai "Billija" norisinājās noslēdzošais posms "Valkas četrcīņa 2014". Kā jau iepriekš ziņots, neziemīgo laikapstākļu dēļ slēpjojuma vietā tika organizēts skrējiens meža apvidū. Tikai nedēļu pirms paredzētās sacensību dienas laikapstākļu prognozes liecināja, ka gaidāma vētra. Tas sacensību organizatorus mudināja domāt, vai sacensības labāk šoreiz atcelt. Sacensību dienā vējš bija aptuveni 20 m/s, lija lietus, brīžiem mijoties ar slapju sniegu. Izsverot visus plusus un mīnusus, kā arī, aprunājoties ar pieredzējušiem skrējējiem, tika pieņemts lēmums sacensības neatcelt un dot iespēju sportistiem doties trasē. Sportisti distanci veica ar individuālo startu, starp katru sportistu – 15 sekundes. Kā jau tas tika paredzēts nolikumā, par drošību distancē katrs sportists atbildēja pats, traumu gadījumā sacensību vietā atradās mediķis, kurš bija gatavs palīdzēt.

 

Distancē devās 31 sportists no Valkas, Smiltenes, Valmieras un Rīgas. Par sacensību absolūtajiem uzvarētājiem kļuva valcēniete Egita Stahovska un rīdzinieks, viens no Latvijas un Eiropas labākajiem jaunajiem skrējējiem – Alberts Blajs.

 

Par sacensību kvalitāti gādāja ne tikai uzaicinātie tiesneši, stadiona darbinieki, bet arī Valkas novada pagastu sporta organizatori – Mārcis Krams, Mārtiņš Skudra un Atis Empelis. Sacensību dalībniekiem pēc skrējiena tika nodrošināta silta tēja un zupa.

 

Četrcīņas kopvērtējuma laureāti saņēma ielūgumus, lai ierastos uz apbalvošanu 10. janvārī, kad Valkā notiks ikgadējas novada “Sporta laureāts - 2014”.

 

Paldies visiem, kuri sestdien nenobijās un startēja!

 

Informāciju sagatavoja:

Kristīne Karole – Valkas novada domes IKSJ nodaļas Sporta un jaunatnes daļas vadītāja

 

Valkas novada sacensību seriāls "Valkas četrcīņa 2014" (13.12.2014.)
Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.