03.12.2014
“Ghetto family” līderis pateicas par sadarbību

3.decembrī Valkas novada domē viesojās ciemiņi no “Ghetto family” – lielākās ielu kultūras un jauniešu kustības organizācijas Latvijā. Organizācija dodas ciemos, lai pateiktos visām pašvaldībām, kurās norisinājās “Ghetto games” sacensības strītbolā, florbolā, futbolā, ielu vingrošanā u.c.

 

 Organizācijas producents Raimonds Elbakjans pasniedza pateicības rakstu Valkas novada domei par sadarbību “Ghetto games” 6. sezonas laikā – strītbola sacensībās Valkā, kas norisinājās 28. jūnijā.

 

Tikšanās laikā uzzinājām par "Ghetto family" nākotnes plāniem - nākošajā gadā “Ghetto games” posmi būs mazāk, vairāk koncentrēti Rīgā un tās apkārtnē. R. Elbakjans to pamatoja ar jauniešu aktivitāti galvaspilsētā. Tomēr tiem, kuri nākošajā gadā vēlēsies doties uz “Ghetto games” organizētajām sacensībām, nebūs jāmaksā dalības maksa.

 

Sadarbība starp "Ghetto family" un pašvaldībām turpināsies arī nākamgad. Pašvaldības uzdevums būs apzināt jauniešus, kuri gatavi piedalīties šāda veida sacensībās. Informāciju sagatavoja: Kristīne Karole – IKSJ nodaļas Sporta un jaunatnes daļas vadītāja

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.