27.09.2022
HK Vijciems sāk Valmieras hokeja čempionāta sezonu ar uzvaru

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 24. un 25. septembrī, norisinājās Valmieras hokeja čempionāta pirmās četras spēles. Kopumā čempionātam ir pieteikušās 11 komandas.

Čempionāta pirmajā spēlē tikās HK Vijciems un iepriekšējās sezonas vicečempioni HK Byko logi.

Spēle iesākās samērā mierīgi, nedaudz ar HK Vijciems pārsvaru. Spēles otrajā minūtē ar lielisku solo gājienu izcēlās Artis Ozoliņš iegūstot 1:0 Vijciema labā. Turpinājumā spēle ritēja samērā līdzīgi, komandām apmainoties ar vārtu gūšanas iespējām, taču vārtsargi bija savu uzdevumu augstumos. Otrās trešdaļas piektajā minūtē atkal ar vārtu guvumu izcēlās Artis Ozoliņš, panākot jau 2:0. Pēc nepilnām divām minūtēm, ar lielisku metienu no aizvārtes trešo ripu pretinieku vārtos raidīja Juris Kaktiņš. Vien trešās trešdaļas otrajā minūtē Viciema komandas vārtsargs Ralfs Bērziņš kapitulēja pēc Māra Lotko precīzā metiena, panākot 3:1.Samerā nervozā spēles izskaņā, kas vainagojās ar vairākiem noraidījumiem, vārtsargi vairāk netika pārspēti un HK Vijciems svinēja pirmo uzvaru šajā čempionātā.

Valmieras hokeja čempionātā plānots izspēlēt pilnu apli starp visām 11 komandām un tad tās sadalīt 2 līgās. Nākamā spēle vijciemiešiem jau sestdien, 1. oktobrī pret pagājušās sezonas čempioniem HK Woltec. Iepriekšējo sezonu HK Vijciems pabeidza 1.līgas 3. vietā!