20.09.2016
Jau otro gadu Valkas novada minifutbola čempionātā uzvar FK “Valka”

Sestdien, 17. septembrī Valkas pilsētas stadionā norisinājās jau otrais Valkas novada minifutbola čempionāts.

 

Šogad turnīrā piedalījās 7 komandas: FK “Valka”, “Valka Floorball”, “Dūzis” no Valkas, Valkas pagasts, Vijciema pagasts, Ērģemes pagasts un Bilskas pagasts:

  1. vietā – FK “Valka”
  2. vietā – Vijciema pagasts
  3. vietā – Dūzis (Valka)

 

Attiecīgi 4. vietā ierindojās Ērģemes pagasts, 5. vietā – “Valka Floorball” komanda, 6. vietā – Bilskas pagasta komanda un 7. vietā – Valkas pagasta komanda.

 

Par vērtīgāko spēlētāju FK “Valka” komandā tika atzīts Maksims Kudins, Vijciema pagasta komandā – Oskars Šaicāns  un “Dūzis” komandai – Jānis Klots.

 

Rezultāti: www.valka.lv sadaļā “sports”.

 

Minifutbola čempionāts notika Eiropas Sporta nedēļas un Futbola dienas 2016 ietvaros.

 

Eiropas Sporta nedēļa ir Eiropas Komisijas iniciatīva, un tās mērķis ir visā Eiropā veicināt sportošanu un fizisko aktivitāti, kā arī vairot izpratni par to daudzajām priekšrocībām. Sporta nedēļas moto ir “#BeActive” (Esi aktīvs), savukārt devīze Latvijā – “Esi kustīgs. Esi vesels”.

 

Futbola diena jeb angliski dēvējot Grassroots Week ir aktivitāšu kopums, kurā ikviens pozitīvā atmosfērā var izbaudīt futbolu un gūt priekšstatu par to.

 

Galvenais mērķis ir sabiedrībai parādīt, ka futbols ir visiem brīvi pieejams un atvērts ikvienam. Arī Latvijas Futbola federācija (LFF) katru gadu rīko šādas aktivitātes, un šis gads nav izņēmums.

 

Futbola dienas simbols sevī ietver 3 simbolus – futbola buci, bumbu un vārtu līniju, to visu apvienojot sirds formā, kas nozīmē, ka mēs visi mīlam futbolu un tas ir atvērts ikvienam.

 

Sacensības organizēja Valkas novada domes Sporta un jaunatnes lietu daļa, īpašs paldies SIA “Spirga” tipogrāfijai “Līga” par atbalstu.

 

Informāciju sagatavoja: Kristīne Krastiņa, Valkas novada domes Sporta un jaunatnes lietu daļas vadītāja

 

2.minifutbola turnīrs Valkā (A.Vērse)
Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.