21.08.2017
Noslēdzies Futbola kauss "Valka – Valga 2017"

No 18. līdz 20.augustam, Valkas pilsētas stadionā norisinājās Valka – Valga footbal cup, kur piedalījās komandas no Izraēlas, Beļģijas, Lietuvas, kaimiņi Igaunijas un Latvijas.

 

U – 14 grupā pirmo vietu izcīnīja Izraela komanda Ibilin Hapoel, kas visā turnīra gaitā izskatījās pārliecinošāk par konkurentiem no Latvijas un Igaunijas. Atstājot Valkas komandu otrajā vietā, bet FC Warrior trešajā vietā.

 

U – 11 grupā konkurence bija daudz sīvāka. Par uzvarētājiem kļuva FC Gauja komanda, kas pabeidza turnīru nezaudējot nevienu spēli, Ibilin Hapoel palika otrie – trešie viesi no Bēļģijas – Durbuy. Lietuviešu komanda “Trakai” turnīru noslēdza ceturtajā vietā, komanda pavisam noteikti varēja cīnīties par trijnieku, bet spēlētāju trūkuma dēļ nepietika spēka turnīru pabeigt godalgoto komandu trijniekā.

 

Tālāk – piektie FC Warrior, sestie vietējā Valkas komanda, bet septītie palika Ibilin Hapoel otrā komanda. Jāpiezīmē, ka Ibilīnas komanda sadalījās divās komandās, lai puiši iegūtu lielāku spēļu praksi.

 

Informāciju sagatavoja:

Raivis Graņics,

Valkas novada domes Sporta un jaunatnes daļas vadītājs

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.