26.08.2015
Starptautiskajā futbola turnīrā „Valkas – Valgas kauss 2015” piedalās septiņas valstis

Brīvdienās – 22. un 23. augustā Valkas un Valgas pilsētu stadionos, kā arī Valgas futbola laukumā notika ikgadējais starptautiskais futbola turnīrs „Valkas – Valgas kauss 2015”.

 

Šajā gadā turnīrā piedalījās futbola komandas no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas, Polijas, Izraēlas un Beļģijas.

 

Kā ierasts, futbola kauss tika atklāts turnīra pirmās dienas noslēgumā ar sportistu parādes gājienu un dalībvalstu treneru futbola spēli.

 

Spraigā cīņā 2001. gadā dzimušo spēlētāju grupā uzvarēja komanda no Izraēlas, Ibilinas, aiz sevis atstājot FK „Pružany” no Baltkrievijas un FK „Suure Jaani” no Igaunijas.

 

2003. gadā dzimušo spēlētāju grupā uzvarēja mūsu pašu Valkas novada BJSS futbolisti, 2. vietā – Smiltenes futbolisti, 3. vietā FK “Warrior” no Valgas.

 

2005. gadā dzimušo spēlētāju grupā 1. vietu ieguva komanda “Merkur – Junior” no Tartu, 2. vietā – FK “Warrior”, 3. vietā

 

Šī turnīra mērķis ir popularizēt futbolu bērnu un jauniešu vidū, pieredzes apmaiņa starp futbola skolām un klubiem dažādās valstīs, kā arī jauno futbolistu meistarības pilnveidošana.
Turnīru organizē Valkas un Valgas pilsētu pašvaldības, kuras jau ik gadu aicina futbola skolas un klubus no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas, kā arī citām valstīm.

 

Īpašs paldies šajā gadā jāsaka Valkas novada BJSS trenerim Valērijam Kriviņam. Paldies arī sporta speciālistam Mārim Koopam, Valkas pilsētas stadiona darbiniekiem, brīvpratīgajiem jauniešiem, kā arī visiem pārējiem, kuri iesaistījās, lai pasākums varētu veiksmīgi noritēt.

 

Turnīra rezultāti:

Vieta

2001. gadā dzimušie spēlētāji

2003. gadā dzimušie spēlētāji

2005. gadā dzimušie spēlētāji

1.

Ibilina (Izraēla)

BJSS Valka

FK Merkur – Junior (Tartu)

2.

FK Pružany (Baltkrievija)

Smiltene

FK Warrior (Valga)

3.

FK Suure Jaani (Igaunija)

FK “Warrior” (Valga)

Trakai (Lietuva)

4.

FK Osir (Polija)

Durbaja (Beļģija)

Aloja

5.

FK Warrior (Valga)

Ludza

FS Leevon (Rīga) (5./6. vieta)

6.

BJSS Valka

 

BJSS Valka (5./6.vieta)

7.

FK Kamienec (Baltkrievija)

   

8.

Ludza (Latvija)

   

Foto – Beatrise Laura Kanaste

 

Informāciju sagatavoja: Kristīne Karole, Valkas novada domes Sporta un jaunatnes daļas vadītāja

 

Starptautiskajā futbola turnīrā „Valkas – Valgas kauss 2015” piedalās septiņas valstis
Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.