07.11.2018
Neiespējamais skrējiens: jautājumi un atbildes

Kas ir Neiespējamais skrējiens?

Neiespējamais skrējiens ir radīts par godu Latvijas Pagaidu Nacionālajai Padomei un viņu deklarācijai, kurā tika pausta brīvas un neatkarīgas Latvijas ideja. Distances garums katru gadu tiek noteikts attiecīgi gadu skaitam kopš šī notikuma, šogad pamatdistance – 101 gadi un 101km.

 

Kas ietilpst dalības maksā?

Numurs, Neiespējamā skrējiena piespraudīte, serviss trasē un barošanas punkti, duša pēc skrējiena, kā arī atbilstoši nolikumam balvas labākajiem sportistiem grupās un naudas balvas absolūtajiem uzvarētājiem 101km un 50,5km distancēs. Šogad jaunums ir express masāža abu garāko distanču skrējējiem (50, 101km ) pēc finiša, ko veiks Valkas pilsētas kultūras nama telpās.

 

Neiespējamais skrējiens un Latvijas čempionāts 50 un 100km skriešanā?

Jā, šogad Neiespējamā skrējiena ietvaros tiks noskaidroti arī Latvijas čempioni 50km un 100km distancē. 50km distancē tiks ieskaitīts 50,5km distances laiks, bet 100km distancē tiks fiksēt vēl viens papildus laiks pirms finiša.

 

Laika kontrole un dalībnieku reģistrācija?

Visiem dalībniekiem finiša laiks tiks fiksēts elektroniski un to nodrošina ar elektroniskiem čipiem, kas pēc distances veikšanas ir jānodod organizatoriem. Laika ņemšanu un reģistrāciju nodrošina SportLat.

Reģistrēties vēl joprojām var elektroniski sekojot šai saitei:

https://www.sportlat.lv/includes/registration/1131/a60ce55063607294087d29be1e601251

 

Trase:

Skrējiens notiek pa Valkas novadā 25,3km garu, marķētu trasi. 50,6km veicējiem attiecīgi jāskrien divi apļi, bet 101km skrējējiem jāveic četri apļi. Trase sastāv no asfalta un grants ceļiem, kā arī meža takām.

 

Drošība trasē:

Visiem skrējējiem jāievēro Ceļu satiksmes drošības noteikumi kā arī dodoties 101km trasē jābūt aprīkotiem ar lukturīti un atstarojošo vesti. Līdzi jābūt arī uzlādētam telefonam un saglabātam numuram - +371 28603428. Šis ir medicīnas brigādes numurs, kas dežurēs trasē skrējiena laikā un skrējēji var izsaukt brigādi, ja ir nepieciešama neatliekamā medicīniskā palīdzība.

 

Apkalpošana trasē:

Ja kādam skrējējam ir atbalstošais personāls, tad šis personāls drīkst barošanas punktu ietvaros palīdzēt un apkalpot skrējējus, ja tas netraucē vai nekavē pārējos skrējējus. Apkalpošana, tempa turēšana cietviet trasē no pavadošā personāla ir aizliegta. Barošanas punkti ir izvietoti ik pēc ~5km.

 

Informācija par ielu slēgšanu: ŠEIT

 

 

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.