13.03.2017
13.aprīlī notiks skriešanas seriāla "Optimists 2017" 1.posms

Kā jau katru pavasari Valkā notiek skriešanas seriāls Optimists.

 

Tiek gaidīti gan skrējēji, gan nūjotāji veikt savai vecuma grupai atbilstošo distanci pa 1 km marķēto trasi mežā pie Valkas brīvdabas estrādes. Dalībniekiem ir iespēja skriet arī savai grupai neatbilstošu distanci kā tautas grupas pārstāvjiem, nūjotāji arī tiek uzskaitīti kā tautas grupas pārstāvji.

Starts no plkst. 14:30 - 18:30 Valkā, mežā pie brīvdabas estrādes.

 

Šogad kārtu sadalījums ir sekojošs:

I. kārta – 13. aprīlis

II. kārta – 20. aprīlis

III. kārta –27. aprīlis

VI. kārta – 11. maijs

V. kārta – 18. maijs

VI. kārta – 25. maijs

 

Atgādinam, ka kopvērtējuma Valkas novada skriešanas seriāla “Optimists”, “Pavasaris 2017” un “Rudens – 2017” sacensību galvenā balva ir velosipēds, kurš tiks izlozēts starp dalībniekiem, kas būs finišējuši vismaz 5. kārtās “Optimists Pavasaris 2017” un 5. kārtās “Optimists Rudens 2017”.

 

Dalībnieki tiks apbalvoti gan individuāli, gan vērtējumā ģimenēm.

 

Vairāk informācijas par balvām, skrējienu var iegūt aplūkojot nolikumu valka.lv mājaslapā, sadaļā “Sports”, apakšsadaļā “Rezultāti un nolikumi”.

NOLIKUMS

 

Skriešanas seriāls "Optimists" ir ieguvis labu atpazīstamību Valkas iedzīvotāju vidū, bet lai veselības veicināšanas iespējas būtu visiem Valkas novada iedzīvotājiem, tas ir arī dalība skriešanas seriālā "Optimists", šogad un arī 2018. un 2019.gadā projekta „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Valkas novadā”, id. Nr. 9.2.4.2./16/I/035 tiks popularizēts skrējiens arī pagastos, piedāvājot skolēniem iespēju piedalīties pasākumā.

 

Skriešanas seriāls "Optimists" laikā, projekta „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Valkas novadā” ietvaros tiks piedāvātas papildinošas aktivitātes  skriešanas seriālam “Optimists” -  Svēršanās un mērīšanās pēc skrējiena, lai noteiktu ķermeņa masas indeksu, un  veselīgo našķu – uztura, kas patīk sirdij – augļu, dārzeņu, pilngraudu maizes/ rupjmaizes  ar medus baudīšana.

 

Informāciju sagatavoja:

Sporta un jaunatnes daļas vadītājs,

Raivis Graņics

 

 

Rakstam pievienoti 1 komentārs(-i)

Janis, 2017-04-22 04:15
Kur var pieteikties?