Eiropas sporta nedēļas noslēguma ietvaros, 22. septembrī, mežā pie estrādes sportiskā garā tika aizvadīta jau ceturtā rudens kārta skriešanas seriālam “Optimists”. Šajā kārtā piedalījās 295 skrējēji, nūjotāji un gājēji.
Laureāti grupās pēc 4. kārtas:
S - 0 grupā:
1. Sabīne |
Veidere |
00:05:16 |
2. Natālija |
Kozina |
00:05:29 |
3. Sanija |
Freiberga |
00:05:32 |
S - 1 grupā:
1. Agnese |
Rāte |
00:03:54 |
2. Jana Annija |
Rubene |
00:04:30 |
3. Sintija |
Jaunozola |
00:04:31 |
S – 2 grupā:
1. Kitija Luīze |
Primaka |
00:03:53 |
2. Ieva |
Buža |
00:04:07 |
3. Marta |
Zunte |
00:04:09 |
S – 3 grupā:
1. Catrin |
Rikka |
00:08:53 |
2. Enija |
Stahovska |
00:09:23 |
3. Monta |
Mazure |
00:09:25 |
S – 4 grupā:
1. Anna |
Rasa |
00:09:21 |
2. Līga |
Tetere |
00:09:31 |
3. Aivita |
Etjantena |
00:09:42 |
S – 5 grupā:
1. Natālija |
Afanasjeva |
00:09:31 |
2. Aija |
Rulle |
00:09:50 |
3. Sintija |
Miķelsone |
00:09:59 |
S – 6 grupā:
1. Zita |
Sproģe |
00:08:46 |
2. Kaja |
Tattar |
00:09:47 |
3. Zeltīte |
Kampe |
00:12:05 |
S – 7 grupā:
1. Iveta |
Karole |
00:09:16 |
2. Antra |
Milberga |
00:09:51 |
3. Tiina |
Tattar |
00:10:41 |
S – 8 grupā:
1. Aija |
Lāce |
00:04:39 |
2. Inese |
Zaula |
00:06:15 |
3. Rūta |
Reinsone |
00:08:03 |
V – 0 grupā:
1. Matejs |
Doršs |
00:05:00 |
2. Patriks |
Bērzups |
00:05:02 |
3. Kristers |
Sakniņš |
00:05:04 |
V – 1 grupā:
1. Jānis |
Jaunslavietis |
00:04:01 |
2. Alekss |
Vīlisters |
00:04:09 |
3. Toms |
Feldmanis |
00:04:18 |
V – 2 grupā:
1. Klāvs |
Kārkliņš |
00:07:58 |
2. Kārlis |
Vaļģis |
00:08:03 |
3. Mārtiņs |
Mazurs |
00:08:21 |
V – 3 grupā:
1. Kristaps |
Āboliņš |
00:11:26 |
2. Sandis |
Freibergs |
00:11:42 |
3. Pēteris |
Jaunslavietis |
00:11:52 |
V – 4 grupā:
1. Kaspars |
Sproģis |
00:11:52 |
2. Ginters Juris |
Vehi |
00:12:23 |
3. Jurģis |
Mežulis |
00:12:48 |
V – 5 grupā:
1. Armands |
Pētersons |
00:12:09 |
2. Aivis |
Klaips |
00:12:41 |
3. Māris |
Zālītis |
00:12:44 |
V – 6 grupā:
1. Nauris |
Bodnieks |
00:16:49 |
V – 7 grupā:
1. Aivar |
Jesse |
00:11:46 |
2. Aigars |
Feldmanis |
00:12:41 |
3. Aivars |
Krastiņš |
00:14:39 |
V – 8 grupā:
1. Andris |
Dainis |
00:08:31 |
2. Agris |
Knope |
00:09:29 |
Tiekamies skrējiena 5. kārtā jau šo ceturtdien, 29. septembrī no plkst. 14:30 – 18:30. Šajā kārtā varēs aizpildīt anketu ģimenu vērtējumam. Atgādinām, ka anketas var aizpildīt tie, kuri atbilst vērtējuma kritērijiem:
I grupa – divi pieaugušie (vīrs un sieva).
II grupa – viens pieaugušais (māte, tēvs, vecmamma jeb vectēvs) un bērns vai bērni līdz 19 gadu vecumam.
III grupa - divi pieaugušie (māte un tēvs jeb vecmamma un vecaistēvs) un bērns vai bērni līdz 19 gadu vecumam.
Vērtē laika summu piecās kārtās:
I grupā – abiem dalībniekiem.
II grupā – pieaugušam + 1 bērna labākā laika summa.
III grupā – diviem pieaugušajiem un 1 bērna labākā laika summa.
Informāciju sagatavoja: Kristīne Krastiņa, Valkas novada domes Sporta un jaunatnes lietu daļas vadītāja