08.10.2022
Noslēdzies skrējiena seriāla "Optimists" rudens posms

Vēlamies teikt lielu paldies visiem dalībniekiem, kas apmeklēja šo skriešanas seriālu! Liels paldies 198 dalībniekiem, kas startējuši vismaz 5 kārtās! Šis skaitlis ir patiešām grandiozs, tāpēc apbalvošanas ceremonijā būsim parūpējušies par papildus balvām izlozei dalībniekiem, kas startējuši vismaz piecos "Optimists" Rudens posmos.

Atgādinām, ka apbalvošanas ceremonija norisināsies 13. oktobrī plkst. 18:00 Valkas pilsētas kultūras namā. Tiks apbalvoti pirmo trīs vietu ieguvēji vecuma grupās, V0/S0 dalībnieki, kas startējuši vismaz piecās kārtās, kā arī ģimenes un kolektīvi, kas skrējuši piecās Rudens kārtās. Velosipēda izlozē piedalīsies dalībnieki, kas startējuši piecās kārtās gan pavasarī, gan rudenī.

Lūgums dalībniekiem pārliecināties par rezultātu pareizību, pārbaudīt vai kāds V0/S0 grupas bērns nav iemaldījies Tautas grupā un ģimenēm arī iesniegt informāciju par sevi, ja gadījumā neesat to izdarījuši Optimista pēdējās divās kārtās. Visos iepriekšminētajos gadījumos saziņai aicinām rakstīt uz e-pastu sports@valka.lv

 

REZULTĀTI

 

Informāciju sagatavoja:

Raivis Graņics,

Valkas novada domes

Sporta un jaunatnes daļas vadītājs

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.