22.08.2017
Nedēļas nogalē startēs skriešanas un nūjošanas seriāla “Optimists” rudens kārtas

Pavasara sezona noslēgusies ar rekordlielu apmeklētību, bet mēs esam gatavi turpināt labot rekordus arī rudenī Tiek gaidīti gan skrējēji, gan nūjotāji veikt savai vecuma grupai atbilstošo distanci pa 1km marķēto trasi mežā pie Valkas brīvdabas estrādes.

 

Dalībniekiem ir iespēja skriet arī savai grupai neatbilstošu distanci kā tautas grupas pārstāvjiem, nūjotāji arī tiek uzskaitīti kā tautas grupas pārstāvji. Šoruden kārtu sadalījums ir sekojošs:

 

I kārta – 7. septembris

II kārta – 14. septembris

III kārta – 21. septembris

VI kārta – 28. septembris

V kārta – 5. oktobris

VI kārta – 12. oktobris

 

Atgādinam, ka kopvērtējuma Valkas novada skriešanas seriāla “Optimists”, “Pavasaris 2017” un “Rudens – 2017” sacensību galvenā balva ir velosipēds, kurš tiks izlozēts starp dalībniekiem, kas būs finišējuši vismaz 5. kārtās “Optimists Pavasaris 2017” un 5. kārtās “Optimists Rudens 2017”. 

 

Arī rudenī skriešanas seriāla "Optimists" laikā, projekta „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Valkas novadā” ietvaros tiks piedāvātas papildinošas aktivitātes  skriešanas seriālam “Optimists” -  Svēršanās un mērīšanās pēc skrējiena, lai noteiktu ķermeņa masas indeksu, un  veselīgo našķu – uztura, kas patīk sirdij – augļu, dārzeņu, pilngraudu maizes/ rupjmaizes  ar medus baudīšana.

 

Dalībnieki tiks apbalvoti gan individuāli, gan vērtējumā ģimenēm.

 

Vērtējumā ģimenēm tiek ieskaitīti arī veiktie starti veselības grupā, bet ģimenēm rudens V vai VI jāaizpilda pieteikums, kurā jānorāda ģimenes skrējēju sastāvs.

 

Vairāk informācijas par balvām, skrējienu var iegūt aplūkojot nolikumu valka.lv mājaslapā, sadaļā “Sports”, apakšsadaļā “Rezultāti un nolikumi”.

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Raivis Graņics 

Valkas novada domes

Sporta un jaunatnes daļas vadītājs

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.