18.08.2016
Tuvojas skriešanas seriāla “Optimists” rudens kārta

Septembra mēnesis strauji tuvojas un arī novada domes sporta dzīves organizatori ir gatavi uzsākt tradicionālā skriešanas seriāla “Optimists” rudens kārtu. Arī šogad dalībnieki aicināti piedalīties sešās kārtās (ieskaitei vajadzīgas vismaz piecas):

 

I kārta – 1. septembris

II kārta – 8. septembris

III kārta - 15. septembris

IV kārta – 22. septembris

V kārta – 29. septembris

VI kārta – 6. oktobris

 

Norises vieta – mežā aiz skulptūras “Koklētājs”.

 

Visus skriet un nūjot gribētājus gaidīsim jau no plkst. 14.30, līdz pat plkst. 18.30. Dalība seriālā ir bez vecuma ierobežojuma un dalības maksas.

 

Seriāla pirmajā kārtā paredzēts svinīgi prezentēt jauno sporta arku, kas iegādāta, pateicoties Latvijas Olimpiskās komitejas un kompānijas “Coca - cola” projektam “Par aktīvu dzīvesveidu”. Noteikti iedzīvotāji jau ir pamanījuši jauno arku kādā no seriāla “Valkas četrcīņa” posmā.

 

Šogad, sadarbojoties ar Valkas Jāņa Cimzes Eko padomes koordinatori Andu Kušķi, ievērojot veselīga uztura pamatprincipus, katrs dalībnieks pēc skrējiena tiks pie veselīga musli batoniņa. Paredzēts, ka kādā no kārtām varētu būt arī kāds cits veselīgs našķis.

 

Rudens kārtas noslēguma apbalvošanā – 13. oktobrī, tie dalībnieki, kuri būs startējuši seriāla piecās kārtās pavasarī un rudenī, piedalīsies galvenās balvas – velosipēda izlozē.

 

Sīkāka informācija – nolikumā: www.valka.lv sadaļā sports.

 

Informāciju sagatavoja: Kristīne Krastiņa, Valkas novada domes Sporta un jaunatnes lietu daļas vadītāja

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.