23.04.2019
Valkas novada skriešanas seriāls “Optimists” 2019. gada sezona

 

Sākot ar 25. aprīli sešas ceturdienas pēc kārtas no 14:30 līdz 18:30  skrējēji tiks gaidīti mežā pie Valkas pilsētas estrādes, kur būs iespēja mēroties spēkiem skriešanā!

 

Dalībniekiem ir iespēja startēt gan noteiktajās distancēs atbilstoši vecuma grupai (1-3km) vai startēt tautas grupā un pašiem izvēlēties distanci kā arī pārvietošanās ātrumu. Trasi arī iespējams veikt nūjotājiem vai vienkārši pastaigāties svaigā gaisā!

 

“Pavasaris – 2019” 
I kārta – 25.aprīlis 
II kārta – 2.maijs 
III kārta – 9.maijs 
VI kārta – 16.maijs
V kārta – 23.maijs 
VI kārta – 30.maijs

 

Katru skrējēju pēc trases pievarēšanas finišā jau sagaidīs veselīgs graudu batoniņš un silta tēja. Šogad tāpat kā aizvadītajā gadā sadarbībā ar “Atbalsts Valkai” turpināsim īstenot projektu “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Valkas novadā”, kura ietvaros dalībnieki varēs noteikt savu masas indeksu un arī tikt pie sirdij veselīgiem našķiem.

 

Pavasara sezonas noslēgumā tiks apbalvoti ātrākie skrējēji, kā arī kliņģerus saņems ģimenes, kas būs startējušas vismaz piecos posmos. Optimista sezonas noslēgumā starp dalībniekiem, kas skrējuši vismaz piecās kārtās pavasarī un rudenī izlozēsim vienu laimīgo, kas savā īpašumā iegūs jaunu velosipēdu.

 

NOLIKUMS

 

Papildu informācija: Māris Koops, +371 29424580; sports@valka.lv

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.