04.09.2013
XVI masu skrējiens „Valga – Valka”

Skrējiena "Valka – Valga" dalībniekiem dalībai sacensībās pieteikties pa e-pastu rein[punkts]leppik[uz]valgamv[punkts]ee līdz 6.septembra plkst.10.00. Piesakoties uz vietas, būs jāmaksā EUR 3,-

 

Piektdien, 6.septembrī norisināsies jau XVI tradicionālais masu skrējiens „Valga – Valka”. Tā mērķis ir popularizēt sportu starp Latvijas un Igaunijas pierobežas novadiem.

 

1.– 6.klašu skolēniem starts no plkst.15.00 Valgā, Tartu ielā 68 (pie Valgas peldētavas glābšanas stacijas). Distances garums aptuveni 1250 m. Arī 2000.gadā dzimušajiem un vecākiem skrējiena dalībniekiem starts plkst.18.00 turpat, pie Valgas peldētavas glābšanas stacijas. Distances garums aptuveni 4,5 km. Skrējiens tradicionāli notiek pa Valkas un Valgas ielām. Plkst.18.00 var piedalīties arī nūjotāji. Dalībnieku reģistrācija skrējienam no plkst.16.30 līdz 17.30 starta vietā. Skolēniem iepriekšējā reģistrācija notiek skolās. Reģistrācijas lapas jāiesniedz starta vietā 30 minūtes pirms starta.

 

Reģistrējoties katrs dalībnieks saņems čipu, kas pēc finiša būs jānodod sekretariātā. Čipa nozaudēšanas gadījumā jāmaksā Ls 15,-. Plkst.17.50 visiem skrējiena dalībniekiem jāsapulcējas starta vietā. Pagājušā gada 1. – 3. vietu ieguvēji vīrieši un sievietes ieņem vietas skrējiena priekšgalā. Atsevišķi vērtēs 1.– 6.klašu skolēnus un 2000.gadā dzimušos un vecākos skrējējus. Skolēnu vērtējumā 1.– 3.vietu ieguvējus apbalvos ar medaļu un krekliņu, 4.– 6.vietu ieguvējus – ar krekliņu, pārējiem – saldumi. Absolūtā vērtējumā skrējiena 6 ātrākos vīriešus un 6 ātrākās sievietes apbalvos ar krekliņiem un balvām, 7.– 12.vietu ieguvējus – ar krekliņiem. Pārējie sacensību dalībnieki, kuri būs veikuši visu distanci, izlozes kārtībā saņems šim skrējienam veltītos T – kreklus ar skrējiena simboliku. Laimīgie numuri būs redzami finišā. Kopskaitā izlozēs 100 balvas. Izloze notiks vīriešiem un sievietēm atsevišķi.

 

Laipni aicināti visi aktīvās atpūtas cienītāji, līdzjutēji un citi interesenti!

 

Papildus informācija Valkas novada domes sporta speciālista v.i. Māris Koops, 29424580

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.