31.08.2021
Aizvadītas MTB riteņbraukšanas sacensības “Apkārt Zāģezeram”

Sestdien, 28. augustā, Valkā tika aizvadītas MTB riteņbraukšanas sacensības “Apkārt Zāģezeram”, kas iekļautas arī „Valkas četrcīņa 2021” kopvērtējumā.

Jau trešo gadu starta/finiša zona atradās pie Valkas brīvdabas estrādes. Trase veda sacensību dalībniekus caur estrādes un Kailāsila mežiem, apkārt Zāģezeram un caur Aliešiem atpakaļ uz estrādi. Šogad sacensībās piedalījās 55 dalībnieki.

Rezultāti:

• 42,8 km distancē uzvarēja Jānis Rubiks no komandas “Dako Ziemeļvidzeme”, 2. vietā - Agris Podiņš ("Velohooligans/Ķeizari-1/Valka"), 3.vietā – Aivis Karzons ("Velohooligans/Ķeizari-1/Valka").
  • 21,4 km distancē uzvarēja Edgars Ārgalis ("Velo Huligāns Ķeizari 1"), 2.v.- Edgars Kursītis no Valmieras, 3.v.- Sergejs Kuncēvičs ("Velo Huligāns Ķeizari 1").
  • 6,5 km distancē uzvarēja Una Lagzdiņa ("MTB Nīca"), 2.v. - Aldis Gromulis no Valkas, 3.v. - Edvards Vācietis ("SK ASI").