31.05.2017
Sacensību seriāla “Valkas četrcīņa - 2017” šosejas riteņbraukšanas ietvaros tiks ierobežota satiksme

Sacensību seriāla “Valkas četrcīņa - 2017” šosejas riteņbraukšanas ietvaros Valkā, 10.jūnijā, sākot no plkst.10:00-16:00, tiks ierobežota satiksme Valkas pilsētā apkārt Lugažu laukumam, Raiņa, Rīgas, Beverīnas un Emīla Dārziņa ielu posmos un Ausekļa ielā līdz Tālavas un Ausekļa ielas krustojumam, kā arī Tālavas ielā no Ausekļa un Tālavas krustojuma līdz pat Valkas pilsētas robežai.

Tālāk riteņbraucēji dosies pa P22 ceļu uz Ērģemi, Kārķiem un Naukšēniem, kur sportistiem būs apkārt griešanās punkti un pa iepriekš minēto maršrutu viņi dosies atpakaļ uz Valku un finišēs pie Valkas pilsētas kultūras nama.

 

E.Dārziņa ielā pie Valkas pilsētas kultūras nama tiks slēgta jau no plkst.8:00. Lūgums autovadītājiem 10.jūnijā neizmantot E.Dārziņa un Beverīnas ielas kā sava transportlīdzekļa autostāvvietu. Novietot automašīnas sacensību dienā varēs izveidotā autostāvvietā Lugažu laukumā, iebraukšana no Beverīnas ielas, sekojot norādēm.

 

Pēc starta 30 km, 60 km un 87 km distancēm, ap 10:40 – 11:00 tiks slēgtas ielas ap Lugažu laukumu, jo tur notiks bērnu sacensības, satiksme tiks novirzīta pa Semināra ielu. Auto kustību organizēs Valsts policijas darbinieki un sacensību brīvprātīgie darbinieki.

 

Lūgums autovadītājiem būt uzmanīgiem un iecietīgiem pret sportistiem – riteņbraucējiem!

 

Informāciju sagatavoja:

Sporta un jaunatnes daļas vadītājs

Raivis Graņics

 

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.