17.09.2012
Skrējiens „Apkārt Zāģezeram”

Sestdien, 22.septembrī plkst.12.00 visi aktīvās atpūtas cienītāji tiek aicināti uz skrējienu „Apkārt Zāģezeram”. Šis skrējiens notiek trīscīņas (skriešana, slēpošana un riteņbraukšana) ietvaros. Skrējiens notiks 11 km distancē ar startu un finišu pie Zāģezera.

 

Dalības maksa Ls 0,50 – skolēniem, Ls 2,- pieaugušajiem, bet Valkas novada iedzīvotājiem dalība skrējienā ir bez maksas.

 

Pēc skrējiena notiks trīscīņas uzvarētāju apbalvošana kopvērtējumā pa visām iepriekšminētajām disciplīnām.  Dalībnieku reģistrācija no pulksten 11.00 līdz 11.45. Par sacensību dalībnieku var būt gan Valkas novada iedzīvotāji, gan ikviens aktīvās atpūtas cienītājs. Visi skrien vienu distanci.

 

Sacensību mērķis ir sportiskas, veselīgas, fiziski aktīvas, izglītotas un kulturālas sabiedrības veidošana, vispusīgu iespēju radīšana ikvienam Valkas novada iedzīvotājam sistemātiski nodarboties ar fiziskām aktivitātēm un sportu. Sacensības organizē un vada Valkas novada dome, sadarbībā ar uzaicinātiem tiesnešiem.

 

Atbildīga par sacensībām – Nadežda Blūma. Ar skrējiena nolikumu var iepazīties Valkas novada mājas lapā www.valka.lv sadaļā „Sports” – „Rezultāti un nolikumi”.

 

Laipni aicināti visi aktīvās atpūtas cienītāji – gan vietējie, gan no tālienes!

 

Papildus informācija Valkas novada domes sporta speciāliste Nadežda Blūma, 29164340

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.