01.02.2018
"Valkas četrcīņa 2018" reģistrēšanās atvērta!

Valkas četrcīņas sākumā ir cerības satikties 17.februārī  “Sedaskalnos”, kad dalībnieki varēs kāpt uz slēpēm un cīnīties par godalgotajām vietām (ja nebūs lielas izmaiņas laikapstākļos). Sacensību organizētāji līdz 14. februārim paziņos galīgo lēmumu vai 17.februārī norisināsies četrcīņas pirmais posms slēpošanā, vai tomēr tiks sezona uzsākta nedaudz vēlāk ar krosu. Tāpēc aizpildot reģistrācijas anketu lūdzu aizpildīt abus laukus – gan slēpošanai, gan krosam.

 

Reģistrācija atvērta: https://docs.google.com/forms/d/1VI1Iaa0ieRrsQvv-H8BktTfInwqp1G8L1-otL0Tv45c/viewform?c=0&w=1

 

Ir arī nelielas izmaiņas nolikumā – pirmkārt, izmaiņas dalības maksā. Turpmāk sacensību dalības maksa ir apstiprināta 4 eiro, ja maksājums tiek saņemts vismaz 7 dienas pirms pasākuma, bet, maksājot vēlāk vai pasākuma dienā, cena ir 5 eiro par posmu.

 

Ir iespēja iegādāties arī sezonas abonementu uz 4 posmiem par 15 eiro.

 

Otrkārt, turpmāk kopvērtējuma apbalvošanai tiek vērtēta viena dalībnieku visu punktu summa neatkarīgi no posmu skaita. Respektīvi, augstāku vietu ieņemts dalībnieks, kas četros posmos ir izcīnījis 3001 punktus, nevis dalībnieks, kas trijos posmos izcīnījis 3000 punktus.

 

Treškārt, turpmāk absolūtie uzvarētāji tiks apbalvoti ar dāvanu kartēm vai naudas balvām garajā distancē – pirmais sešinieks gan sievietēm, gan vīriešiem, vidējā distancē – pirmais trijnieks gan vīriešiem, gan sievietēm un īsajā distancē absolūtais uzvarētājs sieviešu un vīriešu konkurencē.

 

Naudas balvas apmērs noteikts atbilstoši Latvijas riteņbraukšanas federācijas nolikumam - šosejas riteņbraukšana 1. kategorijas sacensības, bet MTB riteņbraukšana 2. kategorijas sacensībās. Sīkāka informācija nolikumā.

 

Grupu uzvarētāji gan vīru, gan sieviešu konkurencē tiek apbalvoti ar piemiņas balvām garajā un vidējā distancē.

 

NOLIKUMS

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Valkas novada domes

Sporta un jaunatnes daļas vadītājs

Raivis Graņics

 

Rakstam pievienoti 1 komentārs(-i)

Slēpotājs, 2018-02-15 08:26
Sveiki! Vai kāds var slēpošanas pakomantēt par trases stāvokli?