11.10.2021
Noslēdzies 2.Vsevoloda Dudzinska piemiņas turnīrs

9.,10.oktobrī notika 2.V.Dudzinska piemiņas turnīrs šahā. Pandēmija ieviesa korekcijas dalībnieku sastāvā, jo piedalīties varēja tikai dalībnieki ar darbspējīgiem Covid-19 sertifikātiem. Tas nozīmēja to, ka arī daudzi skolnieki piedalīties nevarēja.

Piedalījās 20 dalībnieki. Rapid (12min.+5s.) turnīrā uzvarēja Māris Koops 6p.(8), 2.vieta limbažniekam Jurim Saksim – 6p., 3.vieta Andim Strumpem – 5,5p.

Zolītes turnīrā 1.vieta – Jānim Koopam, 2.vieta Andrim Ručam (Cēsis), 3.vieta Aivaram Skujam (Salacgrīva).

10.oktobrī - ātrspēlē (5min.+3s.) 1.vietu izcīnīja Andis Strumpe – 11p.(12), 2.vieta – Aivars Skuja -10.p., 3.vieta Māris Koops – 9,5p.

Sarēķinot visus rezultātus koktēlnieka Aivara Magones darināto “Vsevoloda kausu 2021” izcīnīja valcēnietis Andis Strumpe.

25.septembrī norisinājās LSVS 58.sporta spēles šahā Baložos. Valkas novada pašvaldības komanda izcīnīja 7.vietu no 15 startējušajām. Individuāli – Māris Koops 6 punkti no 7 (1.v.60+ grupā), Andis Strumpe 4,5p., Uldis Muižarājs 3p., Valdis Lavrovs 2p.