22.09.2022
Noslēgušās Folkreisa vasaras kausa sacensības

Sestdien, 17. septembrī, Daugavas krastā Aizkraukles auto trasē noslēdzās Folkreisa vasaras kausa izcīņa ar rekoldlielu dalībnieku skaitu. Ja sacensību rīkotāji iepriekšējās sacīkstēs Bauskā gandrīz sasniedza cerēto dalībnieku skaitu 100 (98), tad Aizkraukle pārspēja visus. Sacensībām tika pieteikti 102 dalībnieki.


Sacensības noritēja ļoti sarežģītā trasē ar ne visai labvēlīgiem laika apstākļiem. Vislabāk no komandas Ziemeļlatvija kvalifikācijas braucienos veicās Edgaram Trallam, kas pēc 4 braucieniem iekļuva finālā. Sarežģītākas sacīkstes izvērtās Gatim Ģērmanim, kuram noteikti labāk patīk cietāks trases segums. Svara ziņā smagākajam Volvo nebija visai lielu izredžu pielijušā mālaini dubļainā trasē. Tomēr, neskatoties uz grūtībām, Gatis pēc 4 braucieniem kvalificējās pusfinālam. Pirmajā startā, pēc grupveida sadursmes, tika izkārti sarkanie karogi un brauciens jāatsāk. Diemžēl nepaveicās, un Gatis finālā neiekļuva. Vēl dramatiskākas izvērtās sacensības trešajam Ziemeļlatvijas komandas pilotam Mārim Zālītim. Trešajā kvalifikācijas braucienā sadursme un lauzta roka.


Finālā Edgaram Trallam izdevās nobraukt līdz finišam 6.vietā, kas ļāva nosargāt Čempiona titulu kopvērtējumā!


Komanda Ziemeļlatvija kopvērtējumā iegūva 2. vietu.
Edgars Tralla kopvērtējumā ar izcilu sniegumu - 1. vietā! (Smiltene)
Gatim Ģermanim kopvērtējumā augstā 9. vieta! (Vijciems)
Mārim Zālītim kopvērtējumā, pēc aizvadītiem 3 mačiem, 36.vieta! (Valka)


Apsveicam visus sacensību dalībniekus, komandas atbalstītājus, mehāniķus, līdzjutējus un visus citus labos gariņus, kuri ir palīdzējuši kaldināt šos panākumus. Vēl tikai jāpiebilst, ka kopumā sacensībām dažādos posmos bija pieteikti 137 dalībnieki!


Sīkāka informācija par rezultātiem vietnē www.folkreiss.lv .


Uz tikšanos Folkreisa ziemas kausa izcīņā!

 

Informāciju sagatavoja:

Valdis Šaicāns,

Vijciema un Zvārtavas pagastu pārvalžu vadītājs

 

Foto: Olafs Ezertēvs

 

Foto: Gatis Ģērmanis

 

Foto: Armands Āboliņš

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.