19.01.2017
Aizvadīta Pasaules Sniega diena Ērģemē

13. janvāra pēcpusdienā Ērģemes pamatskolā kārtējo reizi notika Pasaules sniega dienas aktivitātes, kurās piedalījās skolēni, pirmsskolas grupu audzēkņi un skolotāji. Skolotājas Evita Cimbule un Agija Reiniece bija parūpējušās par interesantām nodarbēm. Lai veicinātu sadarbību, dalībniekus sadalīja jauktās komandās. Bērni ar dažādiem braucamrīkiem brauca no kalna, pikojās un pikas meta mērķī, vadīja hokeja ripu caur šķēršļiem un centās trāpīt vārtos, vēla sniega bumbas, no kurām veidoja skolas simbolu – pūci. Sarežģītākā disciplīna bija slēpošana trīs dalībniekiem vienlaicīgi ar milzīgām koka slēpēm.

         

Manuprāt, visas atrakcijas bija ļoti interesantas un jautras. Mūs lutināja arī laika apstākļi: sniegu varēja velt, lipināt, pa to labi slīdēja gan slēpes, gan ragaviņas. Pēc atrakcijām fotogrāfējāmies pie komandu veidotās sniega pūces.

         

Sniega dienas noslēgumā dzērām siltu tēju un mielojāmies ar pīrādziņiem. Par piedalīšanos Pasaules sniega dienā saņēmām Latvijas Slēpotāju federācijas prezidenta Vaira Brīzes parakstītu apliecinājumu.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Ērģemes pamatskolas 5. klases skolniece

Jana Annija Rubene

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.