15.10.2021
Ērģemes pagasta galdu spēļu čempionāta nolikumā izmaiņas

Sakarā ar izmaiņām publisko pasākumu un sporta sacensību norisē ir veiktas būtiskas izmaiņas Ērģemes pagasta galdu spēļu čempionāta nolikumā.

 

Galvenās izmaiņas:

 

Sacensību sākums plkst. 16:00 (pieteikšanās uz vietas sacensību dienā no plkst. 15:30-15:50), kā arī pasākuma laikā visiem dalībniekiem būs jālieto FFP2 respirators, izņemot galda tenisistus spēles laikā. Čempionātā  atļauts piedalīties jebkuram interesantam ar sadarbspējīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu. Piesakoties dalībniekiem jānorāda vārds, uzvārds un kontakttālrunis, kā arī jāuzrāda vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāta QR kods un personas apliecinošs dokuments (pase vai ID karte), kā arī FFP2 respirators. Sacensību laikā dalībniekiem savstarpēji jāievēro 2 metru distance, izņemot spēles laikā šahā, dambretē un galda hokejā.

 

Čempionāts norisināsies 6 posmos. Dalībniekiem ir iespēja startēt kādā no 7 sporta veidiem - šahā, dambretē, galda hokejā, galda tenisā, novusā, šautriņu mešanā (darts 501) vai kornholā. Katrs sporta veids ir atsevišķa disciplīna. Sportisti var apvienot vairākus sporta veidus, ja tas netraucē sacensību norisei.

 

Sīkāka informācija nolikumā. NOLIKUMS

 

Papildus informācija: 26449270 (M. Krams)

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.