14.03.2016
Ērģemes petanka komandai zelts starptautiskā turnīrā!

Svētdien, 13. martā Valgas un Ērģemes petanka hallēs norisinājās 2016. gada ziemas sezonas Baltijas lielākais petanka dubultspēļu turnīrs "Valga doubles".


32 dubultspēļu komandas no Igaunijas, Krievijas un Latvijas sacentās vienlaicīgi divās hallēs. Pēc apakšgrupu turnīra fināla sešpadsmitnieku veidoja astoņas Igaunijas un Latvijas komandas (3 no Ērģemes). Fantastisks turnīrs izdevās ērģemiešiem Imantam Zvirbulim un Mārcim Kramam. Vispirms 1/8 finālā viņi ļoti saspringtā spēlē tomēr izrāva uzvaru ar 13:12 pret Mārtiņu Kreili un Jāni Podnieku (Ērģemes pagasts), pēc tam 1/4 finālā tika galā ar vieniem no turnīra favorītiem-  Varje Reede un Toomas Reede (Viljande, EST). Pusfinālā ērģemieši  pārspēja ropažniekus Dāvidu Lindbergu un Gundaru Lasmani (Sk Boule), bet finālā uzvarēja mājniekus Mihkel Lillemets un Uudo Blaasen no Valgas petanka kluba. Trešo vietu turnīrā ieguva Dāvids Lindbergs un Gundars Lasmanis.


Vēl no Ērģemes pagasta komandām atzīstamu sniegumu demonstrēja Jānis Skrastiņš un Jānis Mednis, izcīnot 10.vietu, Mārtiņam Kreilim un Jānim Podniekam 12.vieta.
Jāatzīmē ērģemiešu dāmu, Kristīnes Kramas un Līgas Ķīberes, sniegums, kuras pēc neveiksmīgā apakšgrupu turnīra bija spiestas cīnīties par 17.-32.vietu, bet šo turnīra fāzi aizvadīja labi un biegās izcīnīja 19. vietu. Vēl no Ērģemes pagasta sacensībās startēja un vērtīgu turnīru pieredzi ieguva Uldis Poga/Mārcis Miķelsons (23.), Zintis Milla/Inguss Ruņģis (27.) un Sandris Vaļģis/Aigars Rjabinovs (30.).

 

Informāciju sagatavoja Mārcis Krams

Zelts petanka spēlētājiem
Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.