14.03.2016
Izspēlēts „Sieviešu dienas” zolītes turnīrs

12.martā jau piekto reizi „Lugažu muižā” tika izspēlēts „Sieviešu dienas” zolītes turnīrs. Turnīrā cīnījās 18 dalībnieki, kā jau “sieviešu dienas” turnīrā pieklājas, tajā piedalījās arī četras daiļā dzimuma pārstāves.

 

Šogad dalībnieki bija ne tikai no Valkas pagasta, Valkas pilsētas, Ērģemes un Kārķu pagastiem, bet arī no kaimiņu, Bilskas un Jērcēnu pagastiem.

 

Lai noskaidrotu stiprāko „zolmani” tika izspēlētas sešas spēļu kārtas ar maksimāli 24 partijām un laika limitu 50 minūtes. Kā jau kāršu spēlē, ar labu spēlēt prasmi vien nepietiek, vajadzīga arī veiksme. Šogad pirmo vietu ieguva spēlētājs no Bilskas pagasta Gints Sprancmanis (pagājušajā gadā otrā vieta), kurš riskēja un pašā pēdējā partijā spēlēja “zoli” un tikai pateicoties veiksmei šajā izspēlē, apsteidza Valkas pagasta labāko zolītes meistaru Jāni Orleanu, atstājot to otrajā vietā. Trešo vietu izcīnīja viens no pastāvīgajiem turnīra dalībniekiem Pēteris Blaubergs no Ērģemes pagasta. Vērtējot rezultātus dāmu konkurencē, šogad labākā zolētāja, par prieku organizatoriem, bija Inta Skrastiņa no Valkas pagasta, atstājot aiz sevis valcēnietes Mārīti Magoni (pagājušā gada uzvarētāja) un Guntu Smani.

 

Šogad, ne tikai veiksmīgākie spēlētāji saņēma balvas, bet pie piemiņas veltes: sērkociņu kastītes ar īpašo šī turnīra etiķeti, tika visiem turnīra dalībniekiem.

 

Paldies, par padomiem turnīra organizēšanā Mārtiņam Kreilim,  Rinaldam Dudzinskim un Gintam Sprancmanim.

 

Atis Empelis Valkas pagasts sporta organizators.

Izspēlēts „Sieviešu dienas” zolītes turnīrs
Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.