02.05.2016
Lugažu muižas pavasara krosiņā sīva konkurence starp jaunākajiem skrējējiem

Šogad “Lugažu muižas pavasara krosiņš” notika 30.aprīlī. Tajā kopā piedalījās 34 dalībnieki, 9 no tiem izvēlējas skriet pilnu distanci, kas bija apmēram 3.6km gara, visi pārējie, skrienot, nūjojot un ejot pastaigā, veica vienu apli.

 

Labākos rezultātus, starp tiem, kas veica pilnu distanci, vīriešu konkurencē uzrādīja Ilvars Jermacāns iegūstot pirmo vietu ar rezultātu 0:13:08, aiz viņa finišēja Harija Kruška (0:13:22) un Kaspars Skrastiņš(0:14:18). No sievietēm pilno distanci izvēlējās veikt tikai divas, attiecīgi pirmā ar rezultātu 0:15:18 Kristīne Karole, otrā Marta Empele, kura finišēja pēc 17 minūtēm un 2 sekundēm.

 

Šogad nopietna konkurence bija starp mazajiem skrējējiem, tiem, kuriem 12 gadi un jaunākiem. Veicot vienu apli  labākais ar 0:08:47 bija Rolands Jermacāns, atstājot aiz sevis Reini Krušku 0:09:17 un Hosē Jermacānu 0:09:33.

 

Visi pārējie, gan lielie, gan mazie, priecājoties par saulaino laiku, veica vienu distances apli. Krosiņa dalībniekus pēc distances gaidīja piparmētru tēja un smalkmaizītes. Visi dalībnieki un sacensību brīvprātīgie palīgi saņēma piemiņas velti – uzlīmi ar skrējiena logo.

 

Tiekamies nākamajā pasākumā, Atis Empelis, Valkas pagasta sporta organizators

 

Saulainais Lugažu muižas pavasara krosiņš
Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.