28.01.2016
Aizvadīts Vijciema spilgtākais ziemas pasākums - sporta diena

Jau tradicionāli Vijciema Ziema sporta diena norisinās gada sākumā,šogad - svētdien, 24.janvārī, Vijciema sporta laukumā pulcējās vairāk kā 100 dalībnieki no kaimiņu pagastiem, novadiem un galvaspilsētas, kas organizatoru komandu patīkami pārsteidza.

 

Visas dienas garumā Vijciema sporta laukumā norisinājās sacensības hokejā, slidošanā, nobraucienos ar ragaviņām, ripu piramīdu likšanā, ripu metienos uz precizitāti un hokeja puzles likšanā. Dalībnieki tika cienāti ar silto tēju un Sarmītes Birumas gardo zupu.

 

Hokeja sacensībās piedalījās piecas komandas pieaugušajiem un trīs komandas skolēniem, katrā komandā piecu dalībnieku sastāvā.  Komandas sacensībās izspēlēja katra ar katru, tā pavisam tika aizvadītas 13 spēles. Cīņas pieaugušajiem par 1.-2. vietu izšķīra vieni gūtie vārti. Visu komandu vārtus sargāja Tomass Jancis un Arturs Putrālis, savukārt, ar tiesāšanu laukumā veiksmīgi tika galā Valdis Šaicāns.

 

Visjautrākā disciplīna bija nobrauciens ar ragaviņām, kur dalību ņēma  70 lieli un mazi dalībnieki, savukārt, populārākā - metieni uz precizitāti ar 99 dalībniekiem kopsummā. Hokeja ripu piramīdas likšanā nepieciešams ir ne tikai ātrums, bet arī precizitāte, ko centās apvienot 72 dalībnieki. Ātrslidošanas prasmes apliecināja 48 dalībnieki.Tā kā galvenais bija hokejs, tad bija arī iespēja sacensties hokeja nūjas puzles likšanā, ko visātrāk paveica Sigita Zaļā.

 

Īpašs paldies par ledus sagatavošanu Gvido Gailim un viņa palīgiem, sacensību tiesnešiem par izturību visas dienas garumā. Kā jau katrā sacensībās bija arī uzvarētāji, kuri balvās saņēma kādu gardumu un komandas kliņģerus. Paldies arī visiem dalībniekiem, kuri atrada laiku kopā izbaudīt jauku dienu un sacensību garu, uz tikšanos Vasaras sporta svētkos un citās sacensībās, Vijciemā!

 

Sacensību rezultāti:

HOKEJS (pieaugušie)

  1. vieta „Ērgļi” no Vijciema ( Ingars Čakārnis, Māris Šaicāns, Kristiāns Kalniņš, Jēkabs Ķieģelis, Kaspars Eglītis)
  2. vieta „ Peņģi” no Vijciema
  3. vieta „ Valkas bebri” no Valkas

Rezultatīvākais turnīra spēlētājs – Jēkabs Ķieģelis ar 10 gūtajiem vārtiem

HOKEJS (skolēni)

  1. vieta „ Lielie čigāni”
  2. vieta „ NHL”
  3. vieta „ Ledus vilki”

 

Uzvarētāji individuālajās sacensībās( savās vecuma grupās):

Nobraucieni ar ragaviņām :

Katrīna Gekiša

Jēkabs Čakārnis

Eva Melbārde

Nauris Pakalns

Sigita Zaļā

Jānis Egle

Metieni uz precizitāti :

Baiba Kalniņa

Artis Ozoliņš

Laura Pakalne

Helvijs Eversons

Ripu piramīdas likšana :

Dzintars Pundurs

Guna Dudele

Raivis Gekišs

Eva Melbārde

Slidošana:

Māris Šaicāns

Alise Matuka

Artis Ozoliņš

Eva Melbārde

Aleksis Beikmanis

Marta Šaicāne

 

 

Vijciema pagasta sporta organizators,

Juris Kalniņš

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.