2. decembrī Vijciemā norisinājās Valkas novada pagastu rudens sporta spēles.
Komandu konkurencē par vienu punktu pārāka izrādījās Valkas komanda, kas kā jau ierasts startē ārpus konkurence un par balvām necīnās. Otrie – Ērģemes pagasts, trešie – mājinieki Vijciema pagasts, ceturtie – Valkas pagasts un piektie – Zvārtavas pagasts.
Nedaudz par disciplīnām un uzvarētājiem:
Novuss vīriem
1. Jānis Podnieks
2. Madis Miķelsons
3. Agris Simulis
Novuss sievietēm
1. Lelde Stūre
2.. Elīna Sula
3. Gita Simule
Šahs vīriem
1. Māris Koops
2. Andris Strumpe
3. Viesturs Hemmelis
Šahs dāmām
1. Vera Mikijanska
2. Marita Treijere
3. Inta Skrastiņa
Galda teniss vīriem
1. Vladislavs Maļcevs
2. Kristaps Polakens
3. Valerijs Golovņovs
Galda teniss sievietēm
1. Kintija Bernhalde
2. Līva Kreile
3. Maija Gudēna
Dambrete vīriem
1. Aivars Auzukalns
2. Edvards Rominojs
3. Aigars Feldmanis
Dambrete sievietēm
1. Valentīna Cuprianoviča
2. Jevgēnija Briede
3. Gita Prīdele
Zole
1. Gunts Lācis
2. Viesturs Ģērmanis
3. Jānis Krams.
Florbola metieni vīriešiem
1./2. Artis Ozoliņš
1./2. Kristians Kalniņš
3. Ingars Čakārnis
Florbola metieni sievietēm
1./2. Modra Papule
1./2. Līva Kreile
3. Monta Zvirgzda
Basketbola metieni vīriešiem
1. Mārcis Krams
2. -6.- Artūrs Putrālis, Klāvs Bošs, Oskars Hvats, Juris Laķis, Jānis Podnieks, Mārcis Miķelsons.
Basketbola metieni sievietēm
1. Ance Andrejeva-Empele
2. Everita Pukinska
3. -6. vieta – Jana Matuka, Vēsma Selga, Elīna Sula, Līva Kreile
Šautriņas vīriešiem
1. Jānis Dravnieks
2. Mārcis Krams
3. Mārcis Miķelsons
Šautriņas dāmām
1. -2. Līva Kreile
1.-2. Everita Pukinska
3. 4. Vita Boša, Ance Andrejeva-Empele
3-cīņās kopvērtējuma tika iekļautas disciplīnas šautriņu mešana, basketbola soda metieni un florbola metieni.
3-cīņa vīriešiem
1. Mārcis Krams
2. Jānis Podnieks
3. Jānis Dravnieks
3-cīņa sievietēm
1. Līva Kreile
2. Everita Pukinska
3. Ance Andrejeva-Empele
Uz tikšanos nākamgad!
Informāciju sagatavoja:
Raivis Graņics
Valkas novada domes
Sporta un jaunatnes daļas vadītājs