24.01.2020
Pēc vairāku spēļu neveiksmju sērijas hokeja klubs "Vijciems" svin 2.uzvaru pēc kārtas

11.janvāra spēlē vijciemieši pārspēja HK "BYKO LOGI" ar rezultātu 12:4. Zīmīgi, ka spēles pirmos vārtus 15 sekundes pēc iemetiena guva tās dienas gaviļnieks Artis Ozoliņš, kuram todien 18.dzimšanas diena.

Viņam šajā spēlē vēl 2 vārtu guvumi un rezultātā dzimšanas dienas Hat trick! Vladislavam Ņikiforovam 5 vārtu guvumi.

23. janvāra spēle bija krietni aizraujošāka, jo tur tikās līgas principiālākie sāncenši HK "Vijciems" un HK "Ledus vilki".

Pirmais periods iesākās ar Ledus vilku ofensīvu, kas spēles 8.minūtē vainagojās ar panākumu, kad Ledus vilki , spēlējot vairākumā, tika pie vārtu guvuma 0:1.

To, ka vijciemieši pat netaisās padoties, apliecināja spēles otrā trešdaļa. Pirmais no HK "Vijciems" pie panākuma tika Ingars Čakārnis realizējot vairākumu un panākot 1:1.

Spēles gaita izvērsās par labu vijciemiešiem, kad pie vārtu guvumiem tika Lauris Dancis 2:1, Ingars Čakārnis 3:1, Vladislavs Ņikiforovs 4:1 un Jānis Kalniņš 5:1. Tā arī noslēdzās 2.trešdaļa. Spēles turpinājumā Ledus vilki sāka atgūties no šoka un jau trešdaļas sākumā tika pie panākuma 5:2.

Spēles beigas aizritēja vijciemiešu labā, kad, spēlējot mazākumā, pie skaistiem uzvaras vārtiem tika Klāvs Bošs.

Apsveicam HK "Vijciems" ar uzvaru 6:3 !