21.03.2022
Noslēdzies pamatturnīrs Vidzemes čempionātā hokejā

Sakarā ar Covid-19 pandēmiju un ierobežojumiem, Vidzemes čempionātā hokejā šajā sezonā norisinājās "treniņu režīmā" bez oficiāliem spēļu protokoliem. Komandas sacentās 10 spēlētāju sastāvā, plus vārtsargs. 13 komandu konkurencē tika izspēlēts pilns aplis. Katra komanda nospēlēja 12 spēles divu punktu sistēmā.

 

Pēc iegūtajiem punktiem Vijciema komanda ierindojas 4.vietā. Tālāk komandas tiek sadalītas 2 līgās. 1. līgā playoff mačus aizvadīs 4 labākās komandas - tai skaitā HK Vijciems. Pirmajā kārtā vijciemiešiem stāsies pretī HK Woltec komanda, kas šajā sezonā vēl nav zaudējusi nevienai no komandām. Jāpiebilst, ka HK Vijciems čempionātā izcīnīja 9 uzvaras un cieta 3 zaudējumus. Vijciema komandas treneris Juris Kalniņš, komentējot vijciemiešu spēli, ir objektīvs: "Komanda cīnījās savu spēju robežās, jo spēli ietekmēja gan covid slimošana, gan darba pienākumu veikšana, līdz ar to uz visām spēlēm nevarējām ierasties optimālākajā sastāvā, kas ietekmēja rezultātus."


Otrajā playoff pārī tiksies komandas Ledus Vilki un Biko Logi. Playoff spēles notiks līdz vienas komandas 2 uzvarām.


HK Vijciems pateicas par atbalstu saviem līdzjutējiem! Tāda atbalsta nav nevienai citai čempionāta komandai! PALDIES! Paldies arī Valkas novada pašvaldībai par finansiālu atbalstu. Paldies spēlētājiem par cīņassparu un entuziasmu!

 

REZULTĀTI

 

Foto no www.vochokejs.lv arhīva

 

Informāciju sagatavoja:

Valdis Šaicāns,

Vijciema un Zvārtavas pagastu pārvalžu vadītājs

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.