06.03.2020
Saspringtā, fināla cienīgā spēlē panākums Vijciema komandai!

5.marta vakarā Vidzemes olimpiskā centra ledus hallē norisinājās Vidzemes atklātā čempionāta 1.līgas finālspēle starp HK Vijciems un HK Woltec.

Pirmajā trešdaļā labāk spēle padevās vijciemiešiem, kuri savu pirmo panākumu guva jau spēles 3. minūtē, kad pēc Kristiana Kalniņa piespēles precīzs bija Vladislavs Ņikiforovs. Jau divas minūtes vēlāk vijciemiešu līdzjutēji uzgavilēja otrreiz, kad pēc Jāņa Kalniņa piespēles precīzs ir Artis Ozoliņš panākot 2:0. Tā arī noslēdzās 1.trešdaļa.

Otrā trešdaļa labāk padevās HK Woltec, kad perioda vidū Woltec panāk 1:2 un jau 6 minūtes vālāk rezultāts jau ir 2:2. Trešajā trešdaļa iesākas gana nervozi. Tomēr pēc nospēlētām 6 minūtēm pirmo reizi mačā vadībā izvirzās valmierieši, panākot 3:2. Spēle turpinājās ar izmisīgiem vijciemiešu centieniem rezultātu izlīdzināt, tomēr panākums izpaliek. Iesākoties pēdējai spēles minūtei, liekas, ka nekas nav glābjams, tomēr vārtu priekšā pie ripas tiek Klāvs Bošs un zibenīgi to raida vārtos! Vijciema fani gavilē! 3:3. Tā arī noslēdzas 3.trešdaļa.

Seko pēcspēles metieni, kur precīzi ir Klāvs Bošs un Lauris Dancis. Woltec spēlētājiem izdodas realizēt tikai vienu metienu un HK Vijciems svin pirmo uzvaru. Cīņa par zeltu turpināsies līdz kāda no komandām gūs divas uzvaras.

Nākošā spēle - 12.martā plkst. 21.35. Aicinām komandas līdzjutējus atbalstīt savu komandu!