14.10.2020
Vijciemieši gūst otro uzvaru Vidzemes atklātajā čempionātā hokejā

Vidzemes atklātajā čempionātā hokejā 1. līgā otrais panākums Vijciema hokeja komandai. Aizraujošu spēli hokejā vakar, 13. oktobrī, aizvadīja komandas Vijciems un Valmieras hokeja klubs (VHK).

Spēle iesākās ar samērā ātru tempu, kur komandas apmainījās ar vairākām vārtu gūšanas iespējām, bet rezultāts izpalika. Pie pirmā panākuma spēles astotajā minūtē tika VHK realizējot vairākumu. Tā arī noslēdzās 1. trešdaļa.

Otrās trešdaļas otrajā minūtē HK Vijciems atbalstītāji varēja uzgavilēt, kad pēc Vladislava Ņikiforova un Laura Danča piespēlēm, vārtus guva Artis Ozoliņš. 1:1. Apmainoties gan ar vārtu gūšanas iespējām, gan ar asumiem spēle turpinājās lidz 20.minūtei, kad pēc Laura Danča piespēles Vijciema komandu vadībā izvirzīja Vladislavs Ņikiforovs.

3. periods iesākās nervozi un ne visai veiksmīgi vijciemiešiem, jo pēc nospēlētām 2 minūtēm VHK izlīdzina rezultātu 2:2. Vijciemieši nedomā padoties un pēc pāris minūtēm vairākumu eleganti realizē Lauris Dancis 3:2 Drošāku pārsvaru spēles 39. minūtē pēc Raivo Krastiņa piespēles nodrošina Vladislavs Ņikiforovs, 4:2 Spēles 43. minūtē treknu punktu pieliek Lauris Dancis, kad pēc Arta Ozoliņa un Anša Brūveļa piespēlēm realizē vairākumu. 5:2 ar ko arī spēle noslēdzas!

Fanu gaviļu pavadīti, par spēli gandarīti spēlētāji dodas uz ģērbtuvēm neziņā par čempionāta turpmāko gaitu, jo Covid-19 ierobežojumi pagaidām uz vienu mēnesi šo čempionātu aptur.

Vijciema hokeja komandai šī bija ceturtā čempionāta spēle. Pirmajā spēlē, īsti nespēdami "sajust ledu" piedzīvo zaudējumu pret VHK 3:6, otrajā spēlē sāpīgs zaudējums pret Woltec 0:1. Trešajā spēlē HK Vijciems apliecina, ka viss vēl priekšā un saspringtā spēlē izcīna uzvaru pret HK Ledus vilki 5:2

Cerēsim, ka Covid-19 izplatība samazināsies un čempionātu varēs turpināt!