02.04.2020
Vijciemieši izcīna zeltu Vidzemes čempionātā hokejā

Vidzemes čempionāta hokejā (VČH) 1.līgā pirmo reizi čempionāta vēsturē Zelta medaļas saņēma divas komandas: “Woltec” un “Vijciems” hokejisti.

Sakarā ar esošo situāciju pasaulē un valstī, un tam sekojošajiem valdības aizliegumiem, Vidzemes čempionāta hokejā (VČH) turpinājums nebija iespējams.  VČH 1.līgā bronzas medaļas izcīnīja “Ledus vilki” komanda. Zelta medaļas (pirmo reizi VČH vēsturē) saņēma divas komandas: “Woltec” un “Vijciems” hokejisti, kuru duelī rezultāts palika 1:1 un trešā spēle, kurā noskaidrotos čempioni, nebija iespējama.

VČH 1.līgas sezonas nominācijas:

• labākais vārtsargs - Dāvis Grīnvalds (Vijciems)
  • labākais aizsargs - Aivars Gaisiņš (Biko-Logi)
  • labākais uzbrucējs - Kristaps Bīnerts (Woltec)
  • rezultatīvākais spēlētājs - Emīls Balodis (Ledus vilki)
  • sezonas MVP - Emīls Balodis (Ledus vilki)

VČH 2.līgā par regulārās sezonas uzvarētājiem kļuva “Inflekss” hokejisti, kuri saņems kausu. VČH 2., 3. un veterānu 45+ līgas sezonu beidz bez vērtējuma, jo nav iespējamas play-off spēles.

VČH izsaka pateicību turnīra atbalstītājiem – Vidzemes Olimpiskajam centram, Hokejam.lv un “Valmiermuižas alus”!

VČH organizatori izsaka pateicību komandām par parādīto sniegumu un cīņu laukumā līdz pēdējai spēles sekundei! Paldies par sezonu!