31.01.2020
Vijciemieši turpina uzvaru sēriju hokejā

Vakar Vidzemes atklātajā čempionātā hokejā 1.līgā tikās HK "Vijciems" un HK "WOLTEC".

Spēles 1.trešdaļa ne visai veiksmīga vijciemiešiem, jo jau 26. sekundē pirmie ielaistie vārti 0:1 un pēc 3 minūtēm vārtsargs kapitulēja jau otro reizi 0:2. Tā arī noslēdzās pirmā trešdaļa.

Otrās trešdaļas sākums padevās ļoti veiksmīgs Vijciema komandai, kad vārtus guva Artis Ozoliņš panākot 1:2. Jau pēc nospēlētas vēl vienas minūtes, vārtus guva Lauris Dancis 2:2, un vēl pēc minūtes Lauris Dancis jau izvirza HK Vijciems vadībā 3:2.

Trešā trešdaļa sākas neveiksmīgi, jo WOLTEC panāk izlīdzinājumu 3:3.Tomēr pēc maza brīža , minūtes laikā, pie vārtu guvumiem tiek Juris Kaktiņš 4:3 un Artis Ozoliņš 5:3. Piecas minūtes pirms spēles beigām intriga saglabājas, jo WOLTEC panāk 5:4. Minūti vēlāk Jānis Kalniņš atkal panāk 2 vārtu pārsvaru vijciemiešiem 6:4. Lai gan spēles nogalē WOLTEC hokejistiem izdodas vienus vārtus atgūt, spēlējot vairākumā, ar to nepietiek un Vijciema komanda svin ilgi gaidīto uzvaru pār spēcīgo WOLTEC ar rezultātu 6:5!