01.03.2022
Noslēgusies Valkas novada zemledus makšķerēšanas sacensību tūre

Sestdien, 26. februārī, Valkas novada Zvārtavas pagasta Salaiņa ezerā norisinājās Valkas novada zemledus makšķerēšanas sacensību "Copes kauss 2022" noslēdzošā 4. tūre.

 

Uz sacensībām no malu malām sabrauca 33 sacensību dalībnieki. Pēc dalībnieku reģistrācijas un nelielas instruktāžas, makšķernieki devās Salaiņa ezera plašumos pēc lielā loma. Laika apstākļi sacensību dalībniekus lutināja. Spīdēja spoža saule un pūta pavisam neliels vējiņš.

 

Jau pēc pusstundas veiksme uzsmaidīja Edmundam Veinbergam, kurš noķēra Salaiņa ezera līdaku 1.55kg svarā. Tā arī bija lielākā zivs, kura noķerta šo maču rezultātā Salainī. Līdz plkst. 14.00 zivis tika nosvērtas un sākās uzvarētāju apbalvošana.

 

Sieviešu konkurencē balvas tika sadalītas starp 3 dalībniecēm šādā secībā:

1. vieta Rasmai Jēkabsonei 1217g;

2. vieta Marutai Pundurei - Jansonei ar 1007g;

3. vieta Aijai Kārkliņai ar 352g.

 

Vīru konkurencē pie balvām tika:

1.vieta  Aigars Stumpis ar 3471g;

2.vieta Edmunds Veinbergs ar 1748g ( arī lielākās zivs balva);

3. vieta Edgarss Etjantens ar 1748g.

 

Atpūtas bāzes “Mednieki” saimnieks Jānis Biezais pasniedza veicināšanas balvu makšķerniekam ar vismazāko lomu. Pie balvas tika Sandis Mednis ar lomu 31g.

 

Kopvērtējumā uzvarētāji:

1.vieta Aigars Stumpis ar kopējo svaru 4543g;

2. vieta Edgars Etjantens ar kopējo svaru 2887g;

3. vieta  Andrejs Siņeglazovs ar kopējo svaru 2707g.

 

REZULTĀTI

 

Apsveicam uzvarētājus! 

 

Pēc apbalvošanas sacensību organizatori cienāja dalībniekus ar gardu zupu. Savstarpējās sarunās neiztika bez jokiem un makšķernieku stāstiem, kur parasti tās lielās zivis noraujas!  Līdz ar to sacensības noslēdzās pozitīvā gaisotnē ar cerību nākošgad šādu zemledus makšķerēšanas tūri atkārtot.

 

Paldies visiem sacensību organizēšanā iesaistītajiem, Valkas novada pašvaldībai par vērtīgām balvām, Izglītības, kultūras, sporta un jaunatnes lietu nodaļai un sporta speciālistam Mārim Koopam, Vijciema pagasta sporta organizatoram Jurim Kalniņam, Zvārtavas pagasta sporta organizatorei Maritai Treijerei, gardās zupas autorei Agritai Paulsonei un viesu nama “Mednieki” saimniekam Jānim Biezajam.

 

NE ASAKAS!

 

Informāciju sagatavoja:

Valdis Šaicāns,

Vijciema un Zvārtavas pagastu pārvalžu vadītājs

 

Zemledus makšķerēšanas sacensības "Salaiņa asara" (V.Šaicāns)
Rakstam pievienoti 1 komentārs(-i)

VĀRDS, 2022-03-01 10:45
Tabulā rezultāti par pirmajiem diviem posmiem