08.06.2015
Pedeles laivu rallijā piedalās 13 komandas

7. jūnijā Valkas un Valgas pilsētu svētkos notika kārtējais Pedeles laivu rallijs. Šogad laivu rallijā piedalījās 13 dažādi peldlīdzekļi: 6 kanoe, 6 paštaisītās laivas un 1 gumijas laiva.

Starp kanoe laivām pirmo vietu ieguva igauņu komanda “Kanuu Tamm” ar laiku 9:30, otro vietu ieguva komanda no Latvijas - “Pedeles laivinieki” ar laiku 10:40 un trešajā vietā palika komanda “Lēdija un Džentelmeņi” no Latvijas, laiks 10:52. Paštaisīto laivu kategorijā uzvarēja komanda “Paltus” no Valgas, viņiem sekoja komanda “Noorsotsid” (laiks 15:06) un trešo vietu ieguva Raivo ar laivu “Mikimauss”. Raivo saņēma arī īpašu balvu par to, ka ir piedalījies visos organizētajos Pedeles laivu rallijos. Starp gumijas laivām uzvarēja Valgas arodskolas 2015. gada absolventu komanda ar laiku 13:00.

 

Visām paštaisīto laivu komandām tika pasniegtas piemiņas balvas. Komanda no Valkas pilsētas ar nosaukumu “Traktors”, kurā startēja arī Valkas novada domes būvinženieris, ieguva īpašu balvu par labāko peldlīdzekļa dizainu. Sacensību organizatori saka lielu paldies visiem, kuri piedalījās, uz tikšanos nākošajā gadā!

 

No igauņu valodas tulkoja: Laura Gredzens  

Pedeles upes laivu rallijs 2015
Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.