05.05.2016
Pirmo reizi Valka cīnīsies par Latvijas spēcīgākās pilsētas titulu

 

 

Jau trešo gadu pēc kārtas, tavai pilsētai ir iespēja pierādīt, ka tajā dzīvo sportiskākie un spēcīgākie pilsētnieki. Pasākumā Latvijas spēcīgākā pilsēta 2016. Pērn par šo titulu cīnījās 12 Latvijas pilsētas, pasākumā tika noskaidrots, ka spēcīgākie dzīvo Valmierā, Bauskā un Rīgā. Šogad pasākums uzņem apgriezienu, tādēļ visas vasaras garumā, vairāk nekā 30 pilsētas cīnīsies par spēcīgākās pilsētas titulu.

 

Kas ir pasākums Latvijas spēcīgākā pilsēta – pasākuma mērķis ir noskaidrot spēcīgākos svara stieņa spiešanā guļus uz reižu skaita gan individuāli, gan arī visas pilsētas kopējā ieskaitē, lai noskaidrotu spēcīgāko pilsētu, sacensību seriālā, par spēcīgāko pilsētu tiks atdzīta tā pilsēta, kuras iedzīvotāji 3 stundu laikā spēs pacelt vairāk kilogramus. Piemēram, pilsētai paceļot 20kg smagu svara stieni 2 reizes, rezultātā tiktu ieskaitīti 40 kilogrami, uzvar pilsēta ar lielāko pacelto kilogramu summu. Katrai pilsētai tiks dotas trīs stundas, kuru laikā ikviens pilsētas iedzīvotājs un viesis var piedalīties sacensībās un pēc iespējas vairāk reižu pacelt svaru stieni. Jauniešiem līdz 18 gadiem un sievietēm svaru stienis svērs 20 kg, bet vīriem būs 50 kg smags svaru stienis. Dalībnieku kopā pieveiktais reižu skaits veidos katras pilsētas rezultātu. Dalība sacensībās ir bezmaksas un nav nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās. 2016. gada spēcīgākās pilsētas sezona sāksies jau 7. maijā, uzreiz ar diviem posmiem vienlaikus.

 

 Valkas posmu, Valkas un Valgas tradicionālā pasākuma Robežtirgus laikā. Valka, seriālā piedalās pirmoreiz, tādēļ pilsētnieki ir izslāpuši pierādīt, ka iepriekšējie gadi nav aizvadīti slinkojot, bet gan sīvi strādājot. Iespējams, kaimiņi Igauņi dosies palīgā, pierobežas pilsētai, lai kopā pārspētu Latvijas „lielpilsētas”.  Tādēļ, ja esi Valkas iedzīvotājs, un tavās vēnās plūst Valcinieku asinis, vai arī esi pilsētas viesis un vēlies palīdzēt pilsētai cīņā par spēcīgākās pilsētas titulu. Neatkarīgi no tava vecuma un sportiskās pieredzes, tev jābūt Valkā 7. maijā pulksten 10:15 – 13:15, Rīgas ielā un Rajas ielas krustojumā, Valkas un Valgas robežas tuvumā. Līdz ņemot draugus un radus, lai trīs stundu garumā sportiski patīkamā gaisotnē uzstādītu latiņu Latvijas pilsētām.

 

Skrundas posms, Skrundas pilsētas 20 gadu jubilejas pasākuma laikā, Skrunda ir jaunākā Latvijas pilsēta, 20 gadi nereti ir īstais laiks, kad katrs jaunietis vēlas sasniegt virsotnes, tādēļ, pasākuma Latvijas spēcīgākā pilsēta ietvaros, Skrundas iedzīvotājiem arī tiks dota iespēja parādīt savas pilsētas spēku. Datums paliek tas pats 7. maijs pulksten 11:00 līdz 14:00, meklē sacensību telti pilsētas svētku biezoknī.  Noteikumi nemainās 3 stundu laikā pacelto kilogramu summa būs pilsētas rezultāts. Skrunda varbūt ir maza pilsēta, nepilnus astoņu kvadrātmetrus liela, bet mēdz teikt kad mazi kolektīvi ir saliedēti, kā arī saliedētība un vēlme uzvarēt, noteikti dod iespēju arī Skrundai uzstādīt latiņu Latvijas „lielpilsētām”. 

 

Sekojiet līdzi informācijai par šo un citiem pasākumiem LPF mājaslapā: www.powerliftings.lv vai mājaslapā www.specigakapilseta.lv.

Informāciju sagatavoja:

LPF sabiedrisko attiecību speciālists

Arvis Iļjins, mob. tālr. 27150201

Latvijas Pauerliftinga federācija

Biedrība Spēka Pasaule

e-pasts sab[uz]sp[punkts]lv

 

Sacensību direktori:

Mārtiņš Krūze, mob. tālr. 27859586

e-pasts projekti[uz]sp[punkts]lv

 

 

 

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.