08.05.2017
Robežtirgus ietvaros aizvadīts "Sprite 3x3" strītbola turnīrs

6.maijā, Robežtirgus ietvaros Valgā norisinājās Sprite Streeball 3x3 basketbola turnīrs.

Turnīrā piedalījās 19 komandas, tāpēc spēlēs netika aizvadītas laukumā pie Valgas kultūras nama, bet gan Valgas sporta hallē.

Elites grupā finālā iekļuva divas komandas no Krievijas un Incotec (RUS) pārspēja Torpedo (RUS) ar rezultātu 21-16 un ieguva ceļazīmi uz Tallinu, kur norisināsies Streetball 3x3 turnīra finālsacīkstes.

Amatieru grupā finālā pārāka izrādījās komanda Lisaku (EST), kas ar rezultātu 12-8 uzvarēja komandu BorderFit (EST). Bronzu izcīnīja komanda Valgamaa KÕK (EST).

U15 grupā pirmo vietu izcīnija Valmieras U15 (LAT) komanda, kas finālā ar 8-3 pārspēja Erkmaa (EST) komandu.

U13 grupā zelts aizceļoja uz Igauniju un to izcīnīja komanda ERKMAA KORVPALLIKOOL (EST).