05.05.2015
Sporta veterāni pavasara krosā izcīna godalgotas vietas

Uz Latvijas sporta veterānu–senioru savienības 52. sporta spēļu finālsacensībām Daugavpilī pavasara krosā Valkas novada komanda devās 10 dalībnieku sastāvā. Kopvērtējumā Valkas novada komanda ierindojās 4. vietā, tikai viens punkts pietrūka līdz godalgotajai 3. vietai.

Savās vecuma grupās 1. vietas izcīnīja Aija Lāce, Egita Stahovska un Andris Dainis. Otrajā vietā savā vecuma grupā ierindojās Antra Mīlberga un Unda Ozoliņa. Trešās vietas savās vecuma grupās izcīnīja Ainārs Mazurs, Anta Mincāne un Tālis Auniņš. Aiz goda pjedestāla šoreiz savās vecuma grupās palika Agris Knope, kas ieguva 4. vietu un Ēriks Jukāms, kurš izcīnīja 5. vietu.

Nākamās sacensības, kurās piedalīsies Valkas novada veterānu komandas pārstāvji, paredzētas 23. maijā, šaha spēlē Kuldīgā un 13. jūnijā Jūrmalā - pludmales volejbolā.

Turēsim īkšķus par veiksmīgiem startiem!

Informāciju sagatavoja: Valkas novada domes Sporta un jaunatnes daļas vadītāja Kristīne Karole

Latvijas pašvaldību sporta veterānu (senioru) 52.sporta spēles Daugavpilī 2.maijā.