29.02.2016
Startē Latvijas sporta veterānu-senioru 53.sporta spēļu sacensībās vieglatlētikā telpās

Š.g.27.februārī Rīgas Sporta manēžā notika Latvijas sporta veterānu-senioru 53.sporta spēļu sacensības vieglatlētikā telpās.

Valkas novada komanda kopvērtējumā ieņēma 17.vietu, izcīnīja 13 medaļas. Visvairāk medaļu no mūsu novada komandas izcīnīja Mudīte Gerke - "zelts" tāllēkšana un "sudrabs" 60m un 200m skrējienos. Pa divām medaļām no Rīgas atveda Andris Dainis ("zelts" 1500m skrējienā un "sudrabs" 3000m skrējienā), Anta Mincāne ("sudrabi" 800m skrējienā un 3000m soļošanā) un Iveta Karole ("sudrabi" 60m un 200m skrējienos). Vēl "zelta" medaļu lodes grūšanā izcīnīja Astrīda Kalniņa, "sudraba" medaļas Zita Sproģe 800m skrējienā un Agris Knope 3000m soļošanā, "bronza" Ērikam Jukāmam 3000m soļošanā. Komandā startēja arī Nadežda Blūma, Tālis Auniņš, Juris Kalniņš, Pēteris Cābulis un Ivars Stahovskis, kuriem līdz medaļām šoreiz mazliet pietrūka. Diemžēl slimības dēļ uz starta nevarēja iziet ilggadēji komandas dalībnieki - Aija Lāce un Aldis Dainis, kas, protams, ietekmēja komandas kopējo sniegumu.

Nākošās sacensības veterāniem Daugavpilī 30.aprīlī Pavasara kross.