13.12.2013
Turpinās Vidzemes čempionāts futbolā telpās

30.novembrī Valkas novada BJSS U-13 komanda savas spēles aizvadīja Ogrē. Diemžēl sniegums nebija ne tuvu tam, uz ko šī komanda ir spējīga. Rezultātā izcīnīta viena uzvara, viena spēle noslēgusies neizšķirti un piedzīvoti četri zaudējumi.

1.decembrī U-11 komanda savas spēles aizvadīja Valkā. Šajā vecuma grupā startē arī Valkas novada BJSS meiteņu komanda, kurā spēlē Ērģemes pamatskolas meitenes. Viņām būtu jāspēlē pie meiteņu komandām, bet Vidzemē tādu nav. Meitenes cīnījās godam, tomēr zēnu meistarība izrādījās labāka un tika piedzīvoti zaudējumi visās spēlēs. Zēnu komanda savas spēles aizvadīja ar mainīgām sekmēm. Trijās spēlēs izcīnītas uzvaras un trijās piedzīvoti zaudējumi, kas savas zonas turnīra tabulā dod 3.vietu.

7.decembrī savas spēles Valkā aizvadīja U-12 komandas. Valcēnieši startēja ar divām komandām. Diemžēl komandu sastāvos savas korekcijas ieviesa slimības, un daudzi spēlētāji nevarēja piedalīties. Pirmā komanda piedzīvoja divus zaudējumus un trijās spēlēs izcīnīja uzvaras. Otrajai komandai tik labi neveicās, izcīnīts tikai viens punkts.

U-9 komanda viesojās Igaunijas pilsētā Suure-Jaani, ar kuru mums  izveidojusies laba sadarbība. Valkas mazie futbolisti parādīja ļoti labu un saturīgu spēli. Tika piedzīvots viens zaudējums, un divas spēles beidzās neizšķirti. Diemžēl ar to bija par maz, lai turpinātu cīņu par godalgotām vietām. Valcēnieši savā apakšgrupā palika trešajā vietā.

8.decembrī U-12 komanda devās pie kaimiņiem Valgā, lai piedalītos FC Warrior kausa izcīņā. Astoņu komandu konkurencē valcēnieši izcīnīja trešo vietu. Neveiksmīga sanāca pusfināla spēle ar laukuma saimniekiem FC Warrior komandu. Mūsu komanda vairāk uzbruka, tomēr pretinieku sistā bumba atrada ceļu mūsu vārtos, rezultātā zaudējums. Spēli par trešo vietu komanda aizvadīja pārliecinoši, un tika uzvarēta FC Tammekas komanda.

Treneris V.Kriviņš

Futbola turnīrs _
Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.