07.07.2014
Valcēnieši gūst panākumus Zviedrijā

Pateicoties sponsoru un Valkas novada domes atbalstam, Valkas novada BJSS jauno futbolistu komanda no 12. līdz 16.jūnijam piedalījās starptautiskā futbola turnīrā „Roslagscupen 2014” Zviedrijā. Tas ir ikgadējs turnīrs, kas notiek septiņās zēnu un piecās meiteņu vecuma grupās. Valcēnieši startēja U-9 grupā (2005.gadā dzimušie), un pretiniekos mums bija tikai zviedru komandas.

Pirmā spēle bija ar Alvsjo AIK komandu. To drošāk un pārliecinošāk iesāka zviedru komanda, mūsējiem bija nepieciešama neliela adaptācija, pielāgošanās laukumam un zviedru spēles stilam. Spēlei ritot, valcēnieši sāka spēlēt aizvien drošāk, un panākums neizpalika, tika gūti pirmie vārti. Arī spēles turpinājumā pārliecinošāku sniegumu demonstrēja mūsu komanda. Rezultātā pelnīta uzvara 3:0. Nākamie pretinieki bija Osthammars  SK. Šajā spēlē jau ar pirmajām minūtēm pārliecinošu sniegumu laukumā rādīja Valkas komanda, rezultātā pārliecinoša uzvara 4:2. Nākamie divi pretinieki tika pārspēti vēl pārliecinošāk: IFK DO-Films SK  5:0 un Gimo IF FB 5:1. Vissīvākie pretinieki bija Olands FF komanda. Valkas komanda ātri izvirzījās vadībā 2:0, tomēr zviedri spēli līdzsvaroja un vienus vārtus atguva. Turpmākā spēles gaita bija līdzvērtīga. Abu komandu spēlētājiem bija iespējas gūt vārtus, tikai vārtsargu pārliecinošā spēle un uzbrucēju neveiksmes liedza gūt vārtus. Laimīgu uzvaru svinēja Valkas puikas. Spēlētājiem bija liels prieks par šo  panākumu; turnīrs noslēgts, nepiedzīvojot nevienu zaudējumu. Jāuzteic visa komanda, jo tikai saliedēts komandas darbs ir šo uzvaru galvenais panākumu avots.

Bez dalības futbola turnīrā komanda vēl izmantoja iespēju, ka ir Zviedrijā, un apskatīja Stokholmas vecpilsētu un karaļa pili, apmeklēja rakstnieces Lindgrēnas muzeju.

Visa komanda pateicas sponsoriem un Valkas novada domei par atbalstu šinī braucienā. Paldies arī vecākiem, kuri pavadīja bērnus un palīdzēja komandai.

Valērijs Kriviņš

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.