27.08.2013
Valcēnieši uzvarēja

Pirmdien, 26.augustā uz Novodevjatkinu devās delegācija no Valkas un Valgas. Šodien ir saņemta priecīga ziņa – valcēniešiem divas uzvarētas spēles futbolā: Novodevjatkinas pirmā komanda uzvarēta ar rezultātu 2 : 1, bet Valgas – 3 : 0.

Brauciens uz Novodevjatkinu notiek Latvijas – Igaunijas – Krievijas pārrobežu sadarbības programmas līdzfinansētā projekta „Esi aktīvs sportā visās trijās valstīs” ietvaros. Projekts ir vērsts uz Valkas novadā esošo skolēnu un jauniešu volejbola, futbola un florbola sporta komandu, Novodenjatkinas sporta komandu un Valgas pilsētas sporta komandu aprīkojuma uzlabošanu, kā arī kopēju komandu sporta spēļu organizēšanu. Projekta ietvaros Valkā un Novodevjatkinā notiks sacensības florbolā, Valgā/Valgā un Novodevjatkinā – sacensības futbolā, bet Valgā un Novodevjatkinā – sacensības volejbolā.

 

Valkas novada domes plānotais kopējais budžets ir 68000 EUR vai 47790,67 LVL. Eiropas Savienības (ES) atbalsta intensitāte ir 90 procenti no projekta kopējām attiecināmajām izmaksām, 5% līdzfinansē valsts un 5 % pašvaldība.

Papildus informācija Projekta „Esi aktīvs sportā” koordinatore Gunta Smane, 26463408

Novodevjatkinā
Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.