10.11.2020
Valcēnietis Arturs Klots nominēts "Trīs Zvaigžņu balva 2020" apbalvojumam

Šogad Latvijas sportā tiek ieviests jauns koncepts sasniegumu godināšanā – “Trīs Zvaigžņu balva 2020”. Uzvarētāju noteikšanā liela nozīme būs tieši sabiedrības viedoklim, līdz ar to mājaslapā – triszvaigznubalva.lv ir sācies tautas balsojums par 10 nominācijām, kas noslēgsies 29.novembrī.

 

Nominantus 1.kārtā varēja izvirzīt plašs sporta nozares profesionāļu loks, tajā skaitā 94 Latvijā atzītās sporta veidu federācijas, sporta organizācijas un biedrības, kā arī 30 Latvijas sporta žurnālisti. Apkopojot izvirzītos pretendentus, “Trīs Zvaigžņu balva 2020” žūrijas komisija apstiprināja nominantu sarakstus 10 nominācijās un izvirzīja tos tālāk balsojuma 2.kārtai – tautas balsojumam.

 

Balsojuma 2. kārtai, kategorijā "PARALIMPISKAIS SPORTISTE/-E" izvirzīts arī pasaules čempions paraboblejā - valcēnietis Arturs Klots.

 

Aicinām atbalstīt Arturu un tīmekļvietnē triszvaigznubalva.lv nobalsot par viņu! Balsot iespējams līdz 29. novembrim no vienas e-pasta adreses reizi dienā. 

 

Uzvarētājus noteiks balsojums, kur 50% sastādīs sabiedrības viedoklis, bet atlikušos 50% veidos sportistu un sporta žurnālistu balsojums.

 

Vairāk informācijas: Latvijas Olimpiskās Komitejas tīmekļvietnē www.olimpiade.lv.

 

Foto: No A. Klota personīga arhīva

 

Pēc www.olimpiade.lv sagatavotajiem materiāliem informāciju apkopoja:

Ivo Leitis,

Valkas novada domes

Sabiedrisko attiecību speciālists

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.