19.01.2016
Valga-Valka/Maks&Moorits zaudē basketbola klubam TTÜ KK no Tallinas

16.janvāra spēlē basketbola klubs Valga-Valka/Maks&Moorits pie sevis uzņēma basketbola klubu TTÜ KK no Tallinas. Jau ar pirmajām minūtēm viesu komanda rezultatīvāk uzbruka grozam un pēc nospēlētām 20 minūtēm Valkas klubs atradās zaudētājos ar rezultātu 32:51. Atsākoties otram puslaikam, līdzjutēju atbalstīti, mājinieki uzsāka pakaļdzīšanos un trešajā ceturtdaļā atguva 9 punktu to uzvarot ar 26:17. Diemžēl iesākto neizdevās turpināt pēdējā ceturtdaļā, kas noslēdzās neizšķirti un tika piedzīvots zaudējums spēlē ar rezultātu 76:86.

Valka-Valga - TTU/KK: 76:86 (18:26, 14:25, 26:17, 18:18)
"Valka-Valga": Aleksejevs 21, Kriisa 16, Berķis 11 (10 atl.b.), E.Krūmiņš 10, Kanbergs 6, Saage 5, Veski 5, Peterson 2.
"TTU / KK": Kitsing 24 (10 atl.b.), Raadik 20 (16 atl.b.), Akenparg 19, Laane 13, Kaja 10.

Informāciju sagatavoja: Madars Lāns