10.08.2016
Valkā aizvadīts Starptautiskais pāru badmintona turnīrs

Š.g. 6. un 7. augustā Valkas ģimnāzijas sporta hallē norisinājās Starptautiskais pāru badmintona turnīrs.

 

Pavisam Valkā ieradās 167 dalībnieki. Latviju pārstāvēja badmintonisti no Valkas, Valmieras, Cēsīm, Siguldas, Ozolniekiem un Salaspils. Igaunijas pārstāvji atbrauca no Tartu, Tallinas un Jihvi. Krievijas sportisti ieradās no Maskavas, Sanktpēterburgas, Pleskavas, Tveras un Vladimiras.

 

Pasākuma organizators un badmintona kluba “Lotos” dibinātājs Vjačeslavs Baskovs atzīst, ka šogad dalībnieku skaits bija rekordliels un visticamāk, ka turpmāk turnīra dalībnieku skaits būs jāierobežo un jānosaka precīzāk, jo svētdien turnīrs beidzās vēlā vakarā, pēc plkst. 21:00.

 

Runājot par konkurenci, šajā reizē tā bija ļoti spēcīga. Valku pārstāvēja 20 cilvēki, bet mājiniekiem veicās mazāk. No kluba “Lotos” medaļas guva tikai Poļina un Vjačeslavs Baskovi.  Poļina, spēlējot ar siguldieti Amandu Azarovu, B līgā izcīnīja 3.vietu. Jauktajos pāros meitene spēlēja ar tēvu Vjačeslavu un izcīnīja bronzas medaļas.

 

Lielisku panākumu guva Valkas pārstāvji Dāvis Lozda un Andris Bērziņš, kuri augstākajā līgā (A līga) ieguva 4. vietu. Sacensību galvenās balvas šajā līga saņēma Igaunijas badmintonisti no Tartu.

 

Par naudas un citām balvām rūpējās Valkas novada dome un veikals “C” (Rīga), kas tirgo badmintona inventāru.

 

 

Informāciju sagatavoja: Sabiedrisko attiecību speciāliste Aksana Markoviča

Foto: Nataļja Baskova

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.