18.12.2014
Valkā notiks Ģenerāļa Radziņa ceļojošā kausa izcīņas sacensības šaušanā

19.decembrī plkst.9.00 Valkas pilsētas šautuvē – Valkā, Rīgas ielā 41 notiks Ģenerāļa Radziņa ceļojošā kausa izcīņas 3.kārtas sacensības šaušanā. Sacensības rīko Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvalde.

 

Tradicionāli sacensības tiek organizētas, lai veicinātu sadarbību starp Valmieras garnizona teritorijā un kaimiņu garnizonos dislocētajām militārajām un valsts iestādēm, kā arī lai ar sportiskām aktivitātēm veicinātu Valsts vēstures izzināšanu.

 

Valkas pašvaldība atbalsta sacensības, nodrošinot šautuves telpas, kā arī piemiņas kausus dalībniekiem. Kā portālam valka.lv pastāstīja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes pārstāvis Jānis Lūks, ir saņemti pieteikumi no visām uzaicinātajām komandām. Sagatavošanās darbi noritējuši raiti un veiksmīgi un īpašais ceļojošais kauss pēc sacensībām līdz nākamā gada izcīņai nonāks pie uzvarētāju komandas.

 

Sacensībās piedalīsies arī divas komandas no Valkas – VP VRP Valkas iecirkņa komanda un VUGD Valkas brigādes komanda. Valkā sacensības notiks jau trešo gadu.

 

“Tradīcija noteikti jāturpina”, pārliecināts ir Jānis Lūks. “Šīs sacensības veicina sadarbības uzlabošanos starp militārajiem formējumiem, tāpēc droši varam teikt – uz tikšanos nākamgad”.

 

Zane Brūvere

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.