24.11.2020
Valkas J.Cimzes ģimnāzijas sporta hallei uzsākta grīdas seguma atjaunošana

Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas Raiņa ielas ēkas sporta zālei uzsākti grīdas seguma atjaunošanas darbi. “Sporta zāles grīda bija jau savu laiku nokalpojusi, tāpēc nepieciešama tās atjaunošana, lai grīda atbilstu visiem sporta spēļu sacensību standartiem,” skaidro VJCĢ sporta zāles pārzinis Andris Dainis.

 

“Šis bija izdevīgs brīdis to darīt, jo ārkārtas situācijas laikā, skolā atrodas tikai 5. un 6. klašu audzēkņi, kā arī līdz decembrim skolēni iekštelpās ar sportu īsti nevar nodarboties.”

 

Atjaunošanas darbus veic SIA “Toledo” un darbu kopējās izmaksas veido 9949,35 EUR, ieskaitot PVN. “Firmas vadītājs un strādnieki ir pieredzējuši speciālisti, tāpēc, manuprāt, būsim “trāpījuši desmitniekā” un darbi tiks pabeigti laicīgi,” uzskata A. Dainis.

 

Uzlabotā grīda kalpos ilgtermiņā, un pateicoties VEF basketbola akadēmijas trenerim Jānim Butānam, ar Latvijas Basketbola savienības atbalstu zālē tiks uzstādītas FIBA apstiprinātas tiešraides kameras, kas dos iespēju jebkuru hallē notiekošo notikumu skatīties tiešsaistē.

 

Informāciju sagatavoja:

Ivo Leitis,

Valkas novada domes

Sabiedrisko attiecību speciālists

 

 VJCĢ sporta zālē norisinās grīdas seguma atjaunošanas darbi, foto I.Leitis

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.