21.02.2017
Valkas novada domē uzņem Pasaules čempionu parabobslejā Arturu Klotu

Piektdien, 17.februārī Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis, lai izteiktu pateicību Pasaules čempionam parabobslejā Arturam Klotam par izcīnīto 1.vietu Pasaules čempionātā šoziem Šveicē, rīkoja svinīgo pieņemšanu. Uz šo pieņemšanu tika uzaicināta arī A.Klota pirmā vieglatlētikas trenere Nadežda Blūma.

 
Uzrunājot klātesošos, domes priekšsēdētājs uzsvēra, ka parabobslejists A.Klots ir viens no novada lepnumiem, kas nes Valkas vārdu Latvijā. V.A.Krauklis vēlreiz izteica Arturam Klotam  patiesu prieku un lepnumu par čempiona sniegumu Pasaules čempionātā parabobslejā, par piemēra rādīšanu visiem tiem, kuriem liktenis uzlicis lielus pārbaudījumus un grūtības, kā arī pasniedza jaunietim Pateicības rakstu un dažādus Valkas novada domes suvenīrus un piemiņas lietas.

 

Parabobslejists Klots pastāstīja Valkas domes vadītājam un speciālistiem, ka grib uzlabot sev treniņu apstākļus, lai turpinātu gūt panākumus pārstāvētajā sporta veidā. Viņš ļoti cer uz valsts piešķirtu naudas balvu, lai varētu treniņiem pielāgot netālu no mājas esošu vecu kūti. Lai īstenotu šo ieceri, Pasaules čempionam vajadzīgi gan materiālie līdzekļi, gan fiziskā palīdzība: iztīrīt kūti, nobetonēt grīdu un ierīkot trenažieru zāli. Valkā trenažieru zāles ir otrajā stāvā, tādēļ parabobslejistam vienmēr jālūdz kādam palīdzība, lai tur nokļūtu.

 

Valkas novada domes speciālisti uzņēmās izvērtēt šīs ieceres realizēšanai nepieciešamos ieguldījumus, apskatīt vietu, kurā jaunietis vēlas iekārtot trenažieru zāli un palīdzēt ar visa veida darbiem, kā arī ar nepieciešamo trenažieru iegādi. Kā arī jaunietim tika piedāvāts pagaidu variants trenēties vienā no Valkā esošajām trenažieru zālēm, piemēram, Valkas lauktehnikā, Arturam vajadzīgos trenažierus novietojot 1.stāvā.

 

Jaunajai sezonai Klots sāks trenēties vasarā, un viņš cer, ka lielāks finansējums būs visai parabobsleja izlasei, lai tā varētu vasarā aizvadīt vairāk kopīgas treniņnometnes. Bet jaunietis grib arī ziemas «brīvlaiku» pavadīt lietderīgi, ne tikai spēlējot iemīļotās datorspēles, bet uzlabojot savu fizisko stāvokli, lai varētu godam aizstāvēt izcīnīto 1.vietu. Pasaules čempions apzinās, ka aizstāvēt izcīnīto titulu būs grūtāk, nekā to izcīnīt, taču Arturs ir gatavs jauniem izaicinājumiem.

 

Valkas domes vadītājs novēlēja Arturam Klotam veiksmi turpmākajos startos un aicināja čempionu uz jauniem sasniegumiem, solot pašvaldības atbalstu arī turpmāk.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Valkas novada domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Aksana Markoviča


 

 

 

Pasaules čempiona parabobslejā Artura Klota svinīgā uzņemšana Valkas novada domē (A.Markoviča)
Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.